Izvēlne
29. janvāris, 2019

Vebinārs par grupu darba organizēšanu klasē

arrow left uz kalendāru
Vebinārs par grupu darba organizēšanu klasē

Laiks: 2019.gada 29.janvāra plkst. 18:00 – 19:00
Vieta:  tiešsaistē (Anymeeting platforma)
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam

Nav pārsteigums, ka komandas darbs klasē ļoti bieži ir atkarīgs no tā, kādās grupās skolēni sadalīti. Vebinārā uzzināsi dažādas metodes, kā klasē organizēt grupu darbu tā, lai veicinātu mācīšanos un sadarbības prasmju attīstīšanu. Pārrunāsim katras metodes plusus, mīnusus, izaicinājumus un kuros brīžos konkrēto metodi labāk pielietot, kā arī diskutēsim par skolēnam ieguvumiem, iesaistoties grupu darbā. Pievērsīsimies arī tēmai par sadarbības kultūras veicināšanu klasē un ko darīt ar skolēniem, kas nevēlas būt grupā vai tiek izstumti.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja vēlies, atzīmē Facebook, ka “nāksi” uz pasākumu.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi