Izvēlne
19. maijs, 2020

Vebinārs par jautriem tiešsaistes rīkiem mācību gada noslēgumā

arrow left uz kalendāru
Vebinārs par jautriem tiešsaistes rīkiem mācību gada noslēgumā

Laiks: 2020.gada 19.maija plkst. 16:00 – 17:00
Vieta:  tiešsaistē (Zoom platforma)
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam
Maksimālais dalībnieku skaits: 100
Vebināru vada: Latvijas eTwinning pārstāvji Kristaps Auzāns un Liene Millere

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, plānojam noslēgt arī eTwinning vebināru sesijas. Noslēdzošajā reizē gribam dalīties ar dažādiem neordināriem un interesantiem rīkiem, ko var vēl paspēt izpētīt un ar saviem skolēniem pozitīvi noslēgt mācību gadu.

Kristaps stāstīs par “memu” veidošanu un rīku, kur to var ļoti vienkārši izdarīt, tāpat, dalīsimies ar pašu veidotām memēm un ceram kārtīgi pasmieties. Vēl Kristaps iepazīstinās ar viltus Facebook lapu veidošanu vēsturiskiem personāžiem, izmantojot Fakebook rīku. Kopā skatīsimies, kā antīkie romieši varētu uzvesties COVID-19 krīzes laikā.

Liene savā vebināra daļā pievērsīsies vietnei LearningApps. Kopīgi apskatīsim, kā veidot dažādus interaktīvus uzdevumus, piemēram, krustvārdu mīklas, savieno pārus u.c. Mācīsimies, kā vietnē izveidot savu klasi un pievienot skolēnus.

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa 

Foto: Pexels.com by Sharon McCutcheon (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt