Izvēlne
12. maijs, 2020

Vebinārs par kritisko domāšanu tiešsaistē

arrow left uz kalendāru
Vebinārs par kritisko domāšanu tiešsaistē

Laiks: 2020.gada 12.maija plkst. 16:00 – 17:00
Vieta:  tiešsaistē (Zoom platforma)
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam
Maksimālais dalībnieku skaits: 500
Vebināru vada: Mārtiņš Hiršs, doktora grāda kandidāts politikas zinātnē, Ņujorkas Universitātes absolvents, SkeptiCafe vadītājs un kritiskās domāšanas pasniedzējs ar 8 gadu pieredzi, apguvis Cambridge Analytica online manipulēšanas metodes 7 nedēļu kursos un kā ar šīm metodēm cīnīties RNTC 5 nedēļu kursos.

Krīzes apstākļus ir viegli apjukt informācijas gūzmā un kritiski izvērtēt informāciju var būt apgrūtinoši. Vebinārā diskutēsim par to, kā palīdzēt jauniešiem kritiskāk izvērtēt informāciju online, vienlaikus palīdzot arī neapjukt info gūzmā un neļaujot ieslīgt cinismā. Tāpat arī runāsim, kas vispār ir kritiskā domāšana un medijpratība kā arī kādēļ to iemācīt var būt ļoti grūti.

SkeptiCafe uzskata, ka politika un arī dzīve ir jābalsta pierādījumos. Kopš 2011.g. SkeptiCafe organizē neformālus kritiskās domāšanas un zinātnes popularizēšanas pasākumus – bāros. SkeptiCafe vada arī lekcijas un radošās darbnīcas dažādām auditorijām dažādos formātos.

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa 

Foto: Pexels.com by Andrea Piacquadio (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt