Izvēlne
21. aprīlis, 2020

Vebinārs par testu veidošanu tiešsaistē ar Socrative un Quizizz rīkiem

arrow left uz kalendāru
Vebinārs par testu veidošanu tiešsaistē ar Socrative un Quizizz rīkiem

Laiks: 2020.gada 21.aprīļa plkst. 16:00 – 17:00
Vieta:  tiešsaistē (Zoom platforma)
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam
Maksimālais dalībnieku skaits: 500
Vebināru vada: Latvijas eTwinning pārstāvji Kristaps Auzāns un Liene Millere

Kas ir Socrative?

Kristaps vebināra dalībniekus iepazīstinās ar Socrative, kas ir ērts rīks, lai veidotu tiešsaistes testus skolēniem, elektroniski apkopotu to rezultātus un sniegumu dažādos uzdevumos. Socrative ir pietiekoši vienkāršs, bet gana strukturēts, lai pēc tajā veidota testa varētu ielikt arī atzīmi. Skolēni testu var pildīt sev ērtā laikā. Vebināra laikā, kopā ar dalībniekiem tiks izveidots tests, tas aizpildīts, kā arī apskatīts, kā tiek attēloti rezultāti un kādi ir bezmaksas versijas ierobežojumi.

Kas ir Quizizz?

Quizizz  ir vēl viens ērts rīks, lai veidotu tiešsaistes testus skolēniem par faktiem un elektroniski apkopotu to rezultātus. Šajā rīkā iebūvēti spēles elementi, kas to padara interesantu skolēniem. Vebināra laikā būs iespēja izspēlēt jau gatavu testu un tad aplūkot kādus datus par aizpildītu testu iegūst skolotājs un kā tādus testus veidot, kā arī dažādas skolotāja iespējas to personalizēt.

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa 

Foto: Pixabay.com by FirmBee (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi