Izvēlne
27. aprīlis, 2021

Vebinārs par to, kā (iz)vērtēt mācību projektus

arrow left uz kalendāru
Vebinārs par to, kā (iz)vērtēt mācību projektus

Laiks: 2021.gada 27.aprīļa plkst. 18:00 – 19:00
Vieta:  tiešsaistē (Zoom platforma)
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam
Maksimālais dalībnieku skaits: 100
Vebināru vada: eTwinning pedagoģiskā eksperte Liene Millere

Vebināra saturs

Vebinārā runāsim par projektu izvērtēšanas mērķiem, dažādiem paņēmieniem un metodēm, kā arī apspriedīsim labākos tehniskos risinājumus izvērtējuma veikšanai tiešsaistē. Tikšanās laikā mēs apskatīsim arī kādi ir populārākie projektu izvērtēšanas veidi un tehniskie risinājumi eTwinning projektos.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Plašāka informācija

Attēla autors un avots: Pexels, publicēts Pixabay.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi