Izvēlne
27. janvāris, 2021

Vebinārs par to, kā tiešsaistes sadarbībai izmantot Google Disku un ClassDojo rīku

arrow left uz kalendāru
Vebinārs par to, kā tiešsaistes sadarbībai izmantot Google Disku un ClassDojo rīku

Laiks: 2021.gada 27.janvāra plkst. 18:00 – 19:00
Vieta:  tiešsaistē (Zoom platforma)
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam
Maksimālais dalībnieku skaits: 100
Vebināru vada: eTwinning pedagoģiskā eksperte Liene Millere

Vebināra saturs

Vebinārā pirmajā daļā apskatīsim, kā izmantot Google Disku kopdarbam tiešsaistē – kā izveidot dažāda veida kopdarba dokumentus, izklājlapas un prezentācijas, kā ar tām dalīties, kā organizēt savu Google disku un apskatīsim dažus piemērus. Otrajā daļā apskatīsim ClassDojo tiešsaistes rīka iespējas uzdevumu uzdošanai, vērtēšanai un saziņai ar vecākiem. Vebinārs būs piemērotāks tiem, kuri paši nav veidojuši Google dokumentus un kuri nav izmantojuši Classdojo.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Plašāka informācija

Foto: Pexels.com by Julia M Cameron (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi