Izvēlne
27. marts, 2024

Vebinārs “Projektu pieredze: Starptautiski eTwinning projekti par labbūtību”

arrow left uz kalendāru
Vebinārs “Projektu pieredze: Starptautiski eTwinning projekti par labbūtību”

Pedagogus, izglītības iestāžu vadību un citus interesentus aicina šī gada 27. martā plkst. 18.00 pieteikties dalībai eTwinning projektu pieredzes vebinārā, kurā prezentēs veiksmīgi īstenotus un nesen iesāktus starptautiska līmeņa mācību projektus par sociāli emocionālās kompetences attīstību un labbūtības veicināšanu skolās. Vebinārā pedagogi rezentēs projektus pirmsskolas, sākumskolas un vidusskolas vecumposmos.

Labbūtības mēneša ietvaros trīs pedagoģes un eTwinning projektu īstenotājas dalīsies pieredzē, stāstot par saviem projektiem un to, kā tie sekmējuši labbūtību:

  • Ineta Aroniete (Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes “Saulīte” skolotāja) dalīsies pieredzē, stāstot par savu eTwinning/ Erasmus+ projektu “SMILE- development of Social, Maths and language competences with development of Emotional Intelligence”. Projektā bērni radošos veidos attīstīja dažādas kompetences, tostarp sociāli emocionālo kompetenci.
  • Agnija Grigore (eTwinning vēstniece un Baložu vidusskolas skolotāja) stāstīs par savu sākumskolas eTwinning projektu “Positive thought cards”. Šajā projektā skolēni mācās paši sevi motivēt grūtos brīžos, atpazīt stresu, un iepazīst paņēmienus stresa mazināšanai.
  • Sandra Trošina (eTwinning vēstniece un Austrumlatvijas tehnoloģiju vidusskolas skolotāja) stāstīs par nesen uzsāktu projektu “Well-being vibes”. Projektā plānotas dažādas aktivitātes  – gan izmēģināt meditācijas, relaksācijas paņēmienus, kā arī veidot dažādas spēles un aktivitātes par garīgo un fizisko labbūtību.

Plašāka informācija uz reģistrācija

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi