Izvēlne
28. septembris, 2022

Vebinārs “Svešvaloda nav šķērslis starptautiskam projektam”

arrow left uz kalendāru
Vebinārs “Svešvaloda nav šķērslis starptautiskam projektam”

Laiks: 2022.gada 28.septembris plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Katru gadu 26. septembrī atzīmē Eiropas valodu dienu, kuras mērķis ir veicināt valodu apguvi. Arī eTwinning Nacionālais atbalsta dienests vienmēr mēģina atbalstīt skolotājus valodu apguvē un sadarbības projektu īstenošanā, kuru pamatā ir daudz dažādu valodu. Bieži vien starptautiski projekti var šķist biedējoši, ja ne pat neiespējami tieši mūsu nepārliecinātības dēļ par sevi un savām zināšanām. eTwinning tīklā darbojas daudzi pedagogi, kuri nav svešvalodu skolotāji un savas zināšanas nenovērtētu kā izcilas. Šī vebināra laikā trīs eTwinning vēstnieces – Ilze Šmate, Ineta Lielkalne un Ilze Veidmane – dalīsies savā pieredzē, pastāstot, kā viņas īsteno veiksmīgus eTwinning un Erasmus projektus, kādus rīkus izmantot, lai spētu sazināties ar partnerskolas pedagogiem, un galvenais, kur atrast drosmi vienkārši sākt darīt.

Runātāji:

  • Ilze Šmate (eTwinning vēstniece, Pāles pamatskolas direktore);
  • Ineta Lielkalne (eTwinning vēstniece, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas un Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” skolotāja);
  • Ilze Veidmane (eTwinning vēstniece, Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” metodiķe).

Reģistrācija un plašāka informācija. 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi