Izvēlne
09. marts, 2022

Vebinārs “Tiešsaistes rīki un platformas mācību procesam sākumskolā”

arrow left uz kalendāru
Vebinārs “Tiešsaistes rīki un platformas mācību procesam sākumskolā”

Aicina piedalīties bezmaksas vebinārā “Tiešsaistes rīki un platformas mācību procesam sākumskolā”. Pasākumu vadīs eTwinning vēstniece un Bauskas Valsts ģimnāzijas sākumskolas skolotāja Līga Bajāre.

Šajā vebinārā  skolotāji iepazīsies un varēs praktiski izmēģināt dažādas digitālus rīkus un platformas, ko pielietot mācību procesā sākumskolas klasēs. Vebināra vadītāja dalīsies savā pieredzē šo rīku lietošanā ikdienas mācību darbā un eTwinning projektos. Vebinārā īpaši aicināti piedalīties tie pedagogi, kuriem nav iemaņu vai zināšanu tādu rīku lietošanā kā Answergarden, Mentimeter, Padlet un Quivervision. Visiem dalībniekiem būs iespēja mierīgā gaisotnē apgūt jaunas prasmes kreatīvam un mūsdienīgam mācību procesam.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru.

Laiks: 2022.gada 9.martā plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

 

Informācija par vebināru. 

Attēla autors un avots: Pavel Danilyuk, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi