Izvēlne
19. janvāris, 2022

Vebinārs “Kā pedagogiem palīdzēt pirmsskolas bērniem darīt pašiem?”

arrow left uz kalendāru
Vebinārs “Kā pedagogiem palīdzēt pirmsskolas bērniem darīt pašiem?”

Laiks: 2022.gada 19.janvāris plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus, vadību un citus interesentus šī gada 19. janvārī plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “Kā pedagogiem palīdzēt pirmsskolas bērniem darīt pašiem?”. Pasākumā ar savu pieredzi dalīsies Rasa Pakalniņa, Salas pamatskolas pirmsskolas pedagoģe un bloga “Rasa par bērniem” autore.

Viens no eTwinning kopienas un projektu pīlāriem ir skolēns kā virzītājspēks. Arī visu eTwinning projektu pamatā ir skolēnu savstarpējā sadarbība, iespēja uzņemties iniciatīvu, piedāvāt savas idejas projekta plānošanas stadijā, viņiem ir iespēja ietekmēt projektā pieņemtos lēmumus. Prasmi darīt pašam skolēns neattīsta vienas dienas vai viena projekta laikā, tas ir process, kurš jāsāk attīstīt jau mazotnē, tādēļ piedāvājam piedalīties vebinārā, kura mērķis ir palīdzēt pedagogiem apgūt metodes, kā veicināt bērnu patstāvību un iniciatīvu jeb kā mudināt bērnus darboties pašiem jau pirmsskolā.

Plašāka informācija par vebināru. 

 

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

 

Attēla autors un avots: Esi Grünhagen, publicēts Pixabays.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi