Izvēlne
20. decembris, 2021

Vebinārs “Jautras tiešsaistes aktivitātes mācību procesa dažādošanai pirms Ziemassvētkiem”

arrow left uz kalendāru
Vebinārs “Jautras tiešsaistes aktivitātes mācību procesa dažādošanai pirms Ziemassvētkiem”

Laiks: 2021.gada 20.decembra plkst. 18:00 – 19:00
Vieta:  tiešsaistē (Zoom platforma)
Mērķauditorija: skolotāji un citi interesenti
Pieteikšanās: līdz vebināra sākumam
Maksimālais dalībnieku skaits: 100
Vebināru vada: eTwinning pedagoģiskā eksperte Liene Millere

Gatavojies Ziemassvētkiem kopā ar mums! Lielais pasākums tūlīt būs klāt un pagaidām varam cerēt uz baltiem svētkiem, kā arī šogad esam labākā situācijā nekā pagājušajā gadā, un lielākajai daļai bērnu būs iespēja izbaudīt Ziemassvētku eglītes dekorēšanu, kopīgu pasākumu klātienē ar Ziemassvētku vecīti, saldumiem un dāvanām. Taču eTwinning projektos partneri ir no dažādām skolām, tāpēc nepieciešami tiešsaistes IKT rīki, lai veidotu kopīgas svinības virtuālajā pasaulē. Lai vairotu svētku sajūtu sev un skolēniem un iemācītos dažus vienkāršus IKT rīkus, mēs piedāvājam iepazīties ar vienkāršām un jautrām aktivitātēm un rīkiem: avatāru veidošanai – Avatarmaker.com; komiksu veidošanai – Makebeliefscomix.com un Jeopardy spēles veidošanai – Jeopardylabs.com pedagoģiskās speciālistes Lienes Milleres vadībā.

Plašāka informācija un reģistrācijas anketa

Attēla autors un avots: Brigitte Tohm no Pexels.com (Creative Commons licence). Attēls ir kadrēts.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi