Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

etwinning pavasara kampaņa – iesaisties un iztēlojies savu skolu no jauna

03/03/2022  |  Notikumi
Iesaisties etwinning 2022. gada pavasara kampaņā

Vai esi domājis, kas padara tavu mācību vidi skaistāku un ilgtspējīgāku? Piedalies 2022. gada eTwinning pavasara kampaņā un kopā ar saviem skolēniem iztēlojies, kā tava skola varētu izskatīties nākotnē, kam jāmainās, lai tā būtu pievilcīgāka, ilgtspējīgāka un iekļaujošāka? Pavasara kampaņa veidota balstoties uz eTwinning gada tēmu:  “Mūsu nākotne – pievilcīgāka, ilgtspējīgāka, iekļaujošāka: skolas un Jaunais Eiropas Bauhaus”.

eTwinning pavasara kampaņa norisināsies visu marta mēnesi ar mērķi informēt par šī gada tēmu,  stiprināt eTwinning kopienu, kā arī piesaistīt jaunus dalībniekus. Kampaņas laikā tiks aplūkoti dažādi būtiski aspekti, kas saistītas ar šī gada tēmu, piemēram, ilgtspējīga attīstība, iekļaujoša vide, jaunrade, skolotāji kā mācību vides veidotāji, jauna mācību vide un hibrīdmācības.

Pavasara kampaņas aktivitātes

Lai iedvesmotu skolotājus un veicinātu radošu ideju apmaiņu gan skolu un nacionālā, gan starptautiskā līmenī, kampaņas ietvaros piedāvā iepazīties ar interaktīvu karti – sapņu skolu.  Šajā skolā ietvertas dažādas telpas, kurās pedagogi un viņu audzēkņi varēs atrast iedvesmojošas idejas un interaktīvas aktivitātes, kā arī vebinārus, kuru laikā diskutēs par dažādiem ar gada tēmu saistītiem aspektiem. Piemēram, mākslas klasē dalībnieki atradīs pasākumus, kuru mērķis ir attīstīt skolēnu radošumu. Dārzā būs spēles un nodarbību materiāli, kas vērsti uz ilgtspēju, turklāt bibliotēkā viņi atradīs daudz izglītojošu līdzekļu savu projektu iedvesmošanai.

Ja vēlies iesaistīties kampaņā, reģistrējies eTwinning.net tīmekļa vietnē un dodies uz lapu “Pavasara kampaņa 2022”.

Tiešsaistes semināri

Šogad kampaņas ietvaros tiek piedāvāti trīs tiešsaistes semināri, kuru laikā skolotāji iepazīsies ar jaunām idejām, diskutēs ar kolēģiem.

Starptautisks vebinārsTēma: “Izglītība ilgtspējīgai attīstībai”
Mērķauditorija: 
Visu vecuma posmu un priekšmetu skolotāji
Vada: Pārstāvji no Erasmus + “MEGA” projekta
Laiks: 2022. gada 14. marta plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Vietu skaits: 199
Starptautisks vebinārs 

Tēma: “Iekļaujoša izglītība skolā”
Mērķauditorija: 
Visu vecuma posmu un priekšmetu skolotāji
Vada:
 Marijana Smolcec un Marie-Louise Petersen
Laiks: 2022. gada 18. marta plkst. 17:00 – 18:30 (pēc LV laika)
Vietu skaits: 199

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi