Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā “Sarežģīti vecāki un pedagoga labbūtība”

26/02/2024  |  Pieteikšanās mācībām
cilvēku grupa sēž aplī un risina kaut ko

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina pedagogus, izglītības iestāžu vadību, pedagoģijas studentus un citus interesentus šī gada 12. martā plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “Sarežģīti vecāki un pedagoga labbūtība”. Vebināra laikā uzmanību veltīs informācijai, kas palīdzēs pedagogiem veiksmīgāk komunicēt ar sarežģītiem un konfrontējošiem vecākiem, vienlaikus pēc iespējas, nodrošinot paša pedagoga labbūtību. Pasākumu vadīs uzvediba.lv un Latvijas Autisma apvienības vadītāja Līga Bērziņa.

Par vebināru

Martā un aprīlī eTwinning pievēršas skolotāju un skolēnu labbūtībai. Reaģējot uz pedagogu ierosinājumiem, skolotāju labbūtībai piedāvājam informatīvu vebināru, kura laikā katram būs iespēja papildināt savas zināšanas par veidiem, kā pasargāt sevi un veiksmīgāk vadīt komunikāciju ar skolēnu vecākiem, it īpašie tiem vecākiem, kuri nejūt robežas. Vecāku sarežģītai uzvedībai ir dažādi iemesli – bērnības pieredze, komunikācijas grūtības, nogurums, depresija, trauksme utt. Tomēr viņu rīcība, robežu pārkāpšanas gadījumi ietekmē gan grupas dinamiku, gan skolēna sekmes un uzvedību, gan arī pedagoga labbūtību, pat mentālo veselību.

Vebinārā runās par to:

  • Kā nospraust robežas klātienes un neklātienes tikšanās reizēs?
  • Kā mainīt grupu dinamiku, kad vecāku sapulce sāk zaudēt kontroli?
  • Kā pamanīt mazos signālus?
  • Kā mazināt spriedzi komunikācijā?
  • Kā palīdzēt sev un citiem?

Līga Bērziņa – Uzvediba.lv vadītāja, biedrības Latvijas Autisma apvienība vadītāja. Ikdienā palīdz risināt sarežģītas situācijas gan izglītības iestādēs, gan darba vidē, kā arī palīdz ģimenēm nevienkāršajā iekļaušanās ceļā.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī eTwinning Latvija Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Sarežģīti vecāki un pedagoga labbūtība”
Laiks:
2024. gada 12. marta plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 Aktuālie eTwinning pasākumi labbūtības mēneša laikā

Labbūtības mēneša ietvaros eTwinning Nacionālais atbalsta dienests piedāvā:

Attēla autors un avots: Antoni Shkraba, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi