Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pedagoģijas studenti piedalās eTwinning mācībās Briselē

29/05/2019  |  Pieredzes stāsti

No 2019. gada 27. – 29. maijam Latvijas Universitātes studente Lauma Buklagina, Liepājas Universitātes studente Andra Hmeļņicka un Latvijas eTwining Nacionālā atbalsta dienesta pārstāve Liene Millere devās uz Briseli iepazīties ar dažādu valstu augstskolu skolotāju darbnīcām un iespējām, kā augstskolas var iesaistīt eTwininng savās mācību programmās.
Pasākuma laikā iepazināmies ar lieliskiem augstskolu piemēriem, kur studiju programmās jau bija uzsākts iesaistīt eTwinning projektus. Bija veiksmīgi projektu piemēri un ne tik veiksmīgi. Dalībvalstu pārstāvji uzsvēra, lai izdotos veiksmīgi iesaistīt studentus, ir jāsāk ar pavisam vienkāršiem un īsiem projektiem. Kad pamats ir apgūts, tad iespējas izmantot eTwinning vietni ir samērā plašas.

Kā studente uzskatu, ka eTwinning projektu apmācību iesaiste augstskolu mācību programmās ir nozīmīga. Tas būtu viens no efektīviem veidiem, kā studenti var saņemt tūlītēju atgriezenisko saiti, izmantojot eTwinning vietni darbu ievietošanai un vērtēšanai. Projektu veidošana attīstītu augstskolu savstarpējo sadarbību, kā arī būtu atbalsts studentu pētniecisko darbu veikšanai, jo tas ir pavisam vienkāršs veids, kā sazināties ar savas un citu valstu skolotājiem, studentiem un lektoriem.

Ja būs iespēja kā studentei vai skolotājai veidot projektu, izmantošu iespēju ar eTwinning palīdzību noskaidrot citu valstu labās prakses piemērus – metodēs, organizācijas formās un tradīcijās pedagoģijā.

eTwinning dod iespēju strādāt un iesaistīt informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) pedagogu darbā, jo IKT vairs nav nākotne, bet tagadne pedagoģijā.

Lauma Buklagina

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi