Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pedagogus aicina piedalīties vebinārā par atgriezenisko saiti attālinātās mācīšanās procesā

02/04/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 8.aprīlī organizē vebināru “Atgriezeniskā saite attālinātās mācīšanās procesā: iespējas un izaicinājumi”, kurā eTwinning vēstnieks un pieredzējis Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas skolotājs Oskars Kaulēns stāstīs savu pieredzi par atgriezeniskās saites sniegšanu un saņemšanu attālinātās mācīšanās procesā.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Vebināra saturs

Vebināra laikā sarunāsimies par to, kādi principi būtu jāņem vērā, sniedzot atgriezenisko saiti skolēniem attālinātajā mācību procesā un dalīsimies profesionālajā pieredzē, kā to varētu darīt iespējami efektīvi pašreizējos apstākļos. Tāpat sarunāsimies par to, kā pārdalīt atbildību par atgriezeniskās saites sniegšanu un saņemšanu starp sevi, skolēniem un citiem skolotājiem.

Īsumā par vebināru

Tēma: “Atgriezeniskā saite attālinātās mācīšanās procesā: iespējas un izaicinājumi”
Laiks: 2020.gada 8.aprīļa plkst. 17:00 – 18:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM)
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 500
Vebināru vada: eTwinning vēstnieks, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktores vietnieks metodiskajā darbā, pieredzējis vēstures un politikas skolotājs Oskars Kaulēns

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Foto: Pixabay.com by Geralt (Creative Commons)

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt