Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 26.martā organizē vebināru “Attālinātā mācīšanās – īstermiņa risinājumi ārkārtas situācijā vai jaunas iespējas ilgtermiņā?”, kurā izglītības konsultante Inga Pāvula stāstīs, kā tikt galā ar attālinātās mācīšanās sadarbības izaicinājumiem.
Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.
Pasākums Facebook vidē (iespēja komentēt un dalīties ar savām idejām pirms un pēc vebināra)
Šajā sarunā ne par rīkiem un tehnoloģijām, bet par blaknēm- labām un ne tik labām, ko ienes attālināta mācīšanās. Runāsim par skatu punktiem un attieksmēm pret jauno situāciju, kas ilgtermiņā var mainīt to, kā mēs domājam par mācīšanos un mācīšanu. Runāsim, ka mainoties procesam, veidam “Kā” mācāmies un mācām, mainās arī attiecību, sadarbības, atgriezeniskā saites un atbalsta loma visos līmeņos no skolēna līdz skolas vadītājam.
Parunāsim arī par šī procesa emocionālo pusi, kur ņemt enerģiju un resursus, kā šajā pārmaiņās skolotājiem palikt vienotiem un savstarpēji atbalstošiem. Mēs varam pievērst uzmanību, ieteikt idejas risinājumiem un aicināt katru atsevišķi un visus kopā būt vērīgiem pret sevi un citiem, atceroties, ka jaunas lietas apgūstam visi ar darīšanu, mēģināšanu, kļūdīšanos, pārskatīšanu un atkal darīšanu.
Tēma: “Attālinātā mācīšanās- īstermiņa risinājumi ārkārtas situācijā vai jaunas iespējas ilgtermiņā?”
Laiks: 2020.gada 26.marta plkst. 16:00 – 17:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM)
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: palielināts līdz 500
Vebināru vada: izglītības konsultante Inga Pāvula
Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.
Foto: Pixabay.com by jarmoluk (Creative Commons)