Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pedagogus aicina piedalīties vebinārā par jautriem tiešsaistes rīkiem mācību gada noslēgumā

15/05/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 19.maijā organizē noslēdzošo šī mācību gada vebināru, kurā eTwinning pārstāvji Kristaps Auzāns un Liene Millere parādīs un pastāstīs, kā veidot “memes”, ar Fakebook palīdzību veidot profilus vēsturiskām personībām, kā arī kā izmantot LearningApps rīku.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Vebināra saturs

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, plānojam noslēgt arī eTwinning vebināru sesijas. Noslēdzošajā reizē gribam dalīties ar dažādiem neordināriem un interesantiem rīkiem, ko var vēl paspēt izpētīt un ar saviem skolēniem pozitīvi noslēgt mācību gadu.

Kristaps stāstīs par “memu” veidošanu un rīku, kur to var ļoti vienkārši izdarīt, tāpat, dalīsimies ar pašu veidotām memēm un ceram kārtīgi pasmieties. Vēl Kristaps iepazīstinās ar viltus Facebook lapu veidošanu vēsturiskiem personāžiem, izmantojot Fakebook rīku. Kopā skatīsimies, kā antīkie romieši varētu uzvesties COVID-19 krīzes laikā.

Liene savā vebināra daļā pievērsīsies vietnei LearningApps. Kopīgi apskatīsim, kā veidot dažādus interaktīvus uzdevumus, piemēram, krustvārdu mīklas, savieno pārus u.c. Mācīsimies, kā vietnē izveidot savu klasi un pievienot skolēnus.

Īsumā par vebināru

Tēma: “Jautrie rīki tiešsaistē”
Laiks: 2020.gada 19.maija plkst. 16:00 – 17:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM)
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100
Vebināru vada: Latvijas eTwinning pārstāvji Kristaps Auzāns un Liene Millere

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Foto: Pexels.com by Sharon McCutcheon (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi