Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 12.maijā organizē vebināru, kurā Ņujorkas Universitātes absolvents, SkeptiCafe vadītājs un pieredzējis kritiskās domāšanas pasniedzējs Mārtiņš Hiršs pastāstīs un praktiski parādīs, kā palīdzēt jauniešiem kritiskāk izvērtēt informāciju tiešsaistē!
Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.
Krīzes apstākļus ir viegli apjukt informācijas gūzmā un kritiski izvērtēt informāciju var būt apgrūtinoši. Vebinārā diskutēsim par to, kā palīdzēt jauniešiem kritiskāk izvērtēt informāciju online, vienlaikus palīdzot arī neapjukt info gūzmā un neļaujot ieslīgt cinismā. Tāpat arī runāsim, kas vispār ir kritiskā domāšana un medijpratība kā arī kādēļ to iemācīt var būt ļoti grūti.
SkeptiCafe uzskata, ka politika un arī dzīve ir jābalsta pierādījumos. Kopš 2011.g. SkeptiCafe organizē neformālus kritiskās domāšanas un zinātnes popularizēšanas pasākumus – bāros. SkeptiCafe vada arī lekcijas un radošās darbnīcas dažādām auditorijām dažādos formātos.
Tēma: “Kāpēc domāt labi ir sarežģīti?”
Laiks: 2020.gada 12.maija plkst. 16:00 – 17:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM)
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 500
Vebināru vada: Mārtiņš Hiršs, doktora grāda kandidāts politikas zinātnē, Ņujorkas Universitātes absolvents, SkeptiCafe vadītājs un kritiskās domāšanas pasniedzējs ar 8 gadu pieredzi, apguvis Cambridge Analytica online manipulēšanas metodes 7 nedēļu kursos un kā ar šīm metodēm cīnīties RNTC 5 nedēļu kursos.
Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.
Foto: Pexels.com by Andrea Piacquadio (Creative Commons)