Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video ieraksts no vebināra par testu veidošanu tiešsaistē ar Socrative un Quizizz rīkiem

21/04/2020  |  Notikumi

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 21.aprīlī organizēja vebināru “Socrative un Quizizz rīki tiešsaistes testu veidošanai”, kurā eTwinning pārstāvji Kristaps Auzāns un Liene Millere parādīja un pastāstīja, kā veidot tiešsaistes testus skolēniem, izmantojot Socrative un Quizizz rīkus.

Noskaties vebināra ierakstu (zemāk), lai uzzinātu, kā šos rīkus izmantot attālinātās mācīšanās procesā jau tagad!

Kas ir Socrative?

Kristaps vebināra dalībniekus iepazīstinās ar Socrative, kas ir ērts rīks, lai veidotu tiešsaistes testus skolēniem, elektroniski apkopotu to rezultātus un sniegumu dažādos uzdevumos. Socrative ir pietiekoši vienkāršs, bet gana strukturēts, lai pēc tajā veidota testa varētu ielikt arī atzīmi. Skolēni testu var pildīt sev ērtā laikā.

Kas ir Quizizz?

Quizizz  ir vēl viens ērts rīks, lai veidotu tiešsaistes testus skolēniem par faktiem un elektroniski apkopotu to rezultātus. Šajā rīkā iebūvēti spēles elementi, kas to padara interesantu skolēniem.

Foto: Pixabay.com by FirmBee (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi