Izvēlne
arrow left uz ziņām

Pedagogus aicina piedalīties vebinārā par testu veidošanu tiešsaistē ar Socrative un Quizizz rīkiem

15/04/2020  |  Pieteikšanās mācībām
Pedagogus aicina piedalīties vebinārā par testu veidošanu tiešsaistē ar Socrative un Quizizz rīkiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 21.aprīlī organizē vebināru, kurā eTwinning pārstāvji Kristaps Auzāns un Liene Millere parādīs un pastāstīs, kā veidot tiešsaistes testus skolēniem, izmantojot Socrative un Quizizz rīkus.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa!

Kas ir Socrative?

Kristaps vebināra dalībniekus iepazīstinās ar Socrative, kas ir ērts rīks, lai veidotu tiešsaistes testus skolēniem, elektroniski apkopotu to rezultātus un sniegumu dažādos uzdevumos. Socrative ir pietiekoši vienkāršs, bet gana strukturēts, lai pēc tajā veidota testa varētu ielikt arī atzīmi. Skolēni testu var pildīt sev ērtā laikā. Vebināra laikā, kopā ar dalībniekiem tiks izveidots tests, tas aizpildīts, kā arī apskatīts, kā tiek attēloti rezultāti un kādi ir bezmaksas versijas ierobežojumi.

Kas ir Quizizz?

Quizizz  ir vēl viens ērts rīks, lai veidotu tiešsaistes testus skolēniem par faktiem un elektroniski apkopotu to rezultātus. Šajā rīkā iebūvēti spēles elementi, kas to padara interesantu skolēniem. Vebināra laikā būs iespēja izspēlēt jau gatavu testu un tad aplūkot kādus datus par aizpildītu testu iegūst skolotājs un kā tādus testus veidot, kā arī dažādas skolotāja iespējas to personalizēt.

Īsumā par vebināru

Tēma: “Socrative un Quizizz rīki tiešsaistes testu veidošanai”
Laiks: 2020.gada 21.aprīļa plkst. 16:00 – 17:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM)
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 500
Vebināru vada: Latvijas eTwinning pārstāvji Kristaps Auzāns un Liene Millere

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Foto: Pixabay.com by FirmBee (Creative Commons)

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.