Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pedagogus aicina pieteikties dalībai Nacionālajā eTwinning konferencē

21/09/2018  |  Notikumi

Aicinām pedagogus 13. oktobrī piedalīties Nacionālajā eTwinning konferencē Rīgā, kurā skolu komandas prezentēs sešus pagājušā mācību gada veiksmīgākos sadarbības projektus. Būs iespēja “ieskatīties nākotnē” – kopā ar Normundu Bergu diskutēt par tehnoloģiju ietekmi uz nākotnes darbu, Bruno Baha vadībā izmēģināt, kā vizuālos elementus un karikatūras izmantot stundās, kā arī būt klāt “Nacionālā eTwinning balva 2018” pasniegšanā.

Pieteikšanās līdz 8.oktobra plkst 9:00, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē!

Aicinām dalībai pieteikties eTwinning skolotājus, kā arī ikvienu pedagogu, kuru interesē projektu organizēšana, tehnoloģiju izmantošana mācību darbā un 21.gadsimta izglītība.

Konferences programma (PDF)

Konference pirmajā daļā projektu veicēji, “Nacionālā eTwinning balva 2018” finālisti, prezentēs (skolēni kopā ar skolotājiem) savus skolu sadarbības projektus, lai cīnītos par eTwinning nacionālo gada balvu.

Finālisti (nejaušā secībā):

  • BJC “Rīgas Skolēnu pils” projekts “Shakespeare in the wild” (projekta iesniedzēja Tatjana Gvozdeva)
  • Kalnciema vidusskolas projekts “Math code” (projekta iesniedzēja Ivita Saldava)
  • Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolas projekts “Kustība PA” (projekta iesniedzēja Ineta Lielkalne), kas īstenots kopā ar Preiļu 1. pamatskolu (projekta vadītāja Laila Vibornā)
  • Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” projekts “GPS ART” (projekta iesniedzēja Ilze Veidmane)
  • Siguldas pilsētas vidusskolas projekts “My international garden – the travelling seed” (projekta iesniedzēja Ieva Gaile)
  • Daugavpils 16. vidusskolas projekts “The magic world of quadrangles” (projekta iesniedzēja Regīna Urbanoviča).

Konferences otrajā daļā akciju sabiedrības SAF Tehnika valdes priekšsēdētājs, Fintech uzņēmuma “Mobilly” dibinātājs un padomnieks Normunds Bergs stāstīs par tehnoloģiju ietekmi uz nākotnes darbu “Vai roboti mums atņems darbu?”. Otrajā nodarbībā konferences dalībnieki Iespējamās Misijas skolotāja un karikatūrista Bruno Baha vadībā izpētīt un pašiem izmēģināt, kā vizuālos elementus un karikatūras izmantot savās stundās.

Konferences noslēgumā tiks paziņoti projektu konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2018” rezultāti un apbalvoti uzvarētāji.

No katra finālā pieteiktā projekta vienam projektā iesaistītajam skolotājam (starptautisko projektu kategorija) un 2 projekta partneriem (nacionālo projektu kategorija) tiek piešķirts eTwinning apbalvojums – apmaksāta dalība eTwinning ikgadējā starptautiskajā konferencē no 25.līdz 27.oktobrim Varšavā, Polijā.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi