Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pedagogus aicina pieteikties dalībai Nacionālajā eTwinning konferencē

23/09/2019  |  Notikumi

Aicinām pedagogus 12. oktobrī piedalīties Nacionālajā eTwinning konferencē Rīgā, kurā skolu komandas prezentēs sešus pagājušā mācību gada veiksmīgākos eTwinning sadarbības projektus. Būs iespēja satikt ASV izglītības līderes (Nady Persons & Porscha Williams, ASV), uzzināt viņu pieredzi iekļaujošas vides veidošanā un skolotāja lomas mainīšanā klasē, kā arī būt klāt konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2019” uzvarētāju apbalvošanā. Pieteikšanās līdz 7.oktobra plkst 9:00!

Aicinām dalībai pieteikties eTwinning skolotājus, skolu vadības un izglītības pārvalžu pārstāvjus, kuru interesē projektu organizēšana, tehnoloģiju izmantošana mācību darbā un 21.gadsimta izglītība.

Konferences darba kārtība (PDF)

Pieteikuma termiņš: 7.oktobra plkst. 09:00, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē.

Prezentēs labākos projektus

Konferences sākuma daļā konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2019” finālisti (skolēni kopā ar skolotājiem) prezentēs savus skolu sadarbības projektus, lai cīnītos par eTwinning nacionālo gada balvu.

Finālisti (nejaušā secībā):

  • Rīgas Teikas vidusskola projekts “Perfekt zusammen lernen” (projekta iesniedzēja Helēna Briede)
  • Riebiņu vidusskolas projekts “Rokasgrāmata skolotājiem, skolēniem un sliņķiem par siltumu” (projekta iesniedzēja Laila Vibornā), kas īstenots kopā Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolu (projekta vadītāja Ineta Lielkalne)
  • Siguldas pilsētas vidusskolas projekts “You can be a hero” (projekta iesniedzēja Ināra Vimba)
  • Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādes “Mežmaliņa” projekts “Stories about Minibeasts” (projekta iesniedzēja Kristīna Bernāne)
  • Daugavpils 16. vidusskolas projekts “The music of equations” (projekta iesniedzēja Regīna Urbanoviča)
  • J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas projekts “READ(Y)?” (projekta iesniedzēja Tatjana Jevstafjeva-Aksjuta)

ASV izglītības līderes diskutēs par skolotāja lomu un iekļaujošu vidi

Gan skolēni, gan skolotāji nāk no dažādām vidēm, pieredzēm un kultūrām. Kā pieņemt un izprast atšķirīgo, strādājot ar dažādiem skolēniem un pieaugušajiem? Kā veidot cieņpilnu un iekļaujošu vidi klasē un skolā? Uz šiem jautājumiem konferencē centīsies atbildēt ASV izglītības līderes Nady Persons & Porscha Williams, kas aktīvi darbojušās izglītības sistēmas atjaunošanā Ņūorleānā pēc postošās viesuļvētras “Katrīna”. Sīkāk par uzstāšanos un abu līderu pieredzi lasi:(PDF).

Konference ir bezmaksas, Nady Persons & Porscha Williams uzstāšanās laikā tiks nodrošināta tulkošana no angļu valodas. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Apstiprinājumu dalībai konferencei katrs saņems e-pastā 8.oktobrī.

Tev ir jautājumi? Sazinies ar mums!

Jautājumus par konferenci var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning nacionālā konference”) vai zvanot uz 67358067.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi