Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pedagogus aicina pieteikties dalībai Nacionālajā eTwinning konferencē

23/09/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Aicinām pedagogus 10. oktobrī piedalīties Nacionālajā eTwinning konferencē Rīgā, kurā skolu komandas prezentēs sešus pagājušā mācību gada veiksmīgākos eTwinning sadarbības projektus. Būs iespēja uzzināt Ogres 1. vidusskolas direktora Igora Grigorjeva pieredzi attālinātās mācīšanās organizēšanā, kopā ar diplomētu supervizori Eviju van der Beek diskutēt par izdegšanas un ilgstoša stresa cēloņiem un sekām, kā arī būt klāt konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2020” uzvarētāju apbalvošanā. Pieteikšanās līdz 7.oktobra plkst 9:00!

Aicinām dalībai pieteikties eTwinning skolotājus, skolu vadības un izglītības pārvalžu pārstāvjus, kuru interesē projektu organizēšana, tehnoloģiju izmantošana mācību darbā un 21.gadsimta izglītība. Tiks nodrošināta arī pasākuma tiešraide Facebook. Klātienes dalībnieki saņems apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (6h apmērā).

Konferences darba kārtība (PDF)

Pieteikuma termiņš: 7.oktobra plkst. 09:00, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Dalībnieku skaits ir ierobežots (80 dalībnieki).

Prezentēs labākos projektus

Konferences sākuma daļā konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2020” finālisti (skolēni kopā ar skolotājiem) prezentēs savus skolu sadarbības projektus, lai cīnītos par eTwinning nacionālo gada balvu.

Finālisti (nejaušā secībā):

  • Riebiņu vidusskolas projekts “Acquisition of programming skills using the mobile application development environment “MIT App Inventors”” (projekta iesniedzējs Guntis Tjarvja)
  • Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas projekts “Periodicity in our life” (projekta iesniedzēja Ineta Lielkalne)
  • Rīgas Teikas vidusskolas projekts “Deutsch lernen macht Spaß” (projekta iesniedzēja Helēna Briede)
  • J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas projekts “Born to Read” (projekta iesniedzēja Anna Beļska)
  • Kalnciema vidusskolas projekts “Droši nedrošās spēles” (projekta iesniedzēja Inese Zvaigznone), kas īstenots kopā ar Bauskas Valsts ģimnāziju (projekta iesniedzēja Līga Bajāre)
  • J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas projekts “Plastic Free Baltic Sea” (projekta iesniedzēja Natālija Karpenko)

Attālinātā darba organizēšana

Ogres 1. vidusskolas direktors Igors Grigorjevs konferences dalībniekiem sniegs savu redzējumu par labāku attālināto mācīšanos. Viņš stāstīs, kā skolā organizēt attālināto mācīšanos ( ja tāda būs nepieciešama) un par attālināto mācību elementiem, kas efektīvā veidā “jāieauž klātienes skolas audumā”. Domāsim par nākamajiem soļiem un būsi gatavi tos spert!

Izdegšana jeb kā neizdegt

Izdegšana var skart jebkuru cilvēku, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, pieredzes vai ieņemamā amata, jo tās rašanos ietekmē ļoti dažādi ikdienas dzīves faktori. Skolotāju darbs ir ļoti atbildīgs, intensīvs, ar lielu darba slodzi. Uzkrātais stress darbā negatīvi ietekmē mūsu emocionālo stāvokli mājās un, ja mājās dažādas problēmas, tas atspoguļojas darbā. Īpaši šajā, līdz šim nepiedzīvotajā laikā, kur visi atrodamies. Konferencē kopā ar diplomētu supervizori un sertificētu profesionāls kouču Eviju van der Beek runāsim par izdegšanas un ilgstoša stresa cēloņiem un pazīmēm, izdegšanas sekām personīgajā un profesionālajā dzīvē, kā atpazīt ilgstoša stresa izraisītos traucējumus un simptomus, lai tos varētu novērst pirms iestājas izdegšanas fāze. Kopā mēģināsim apzināt stresa cēloņus jeb stresorus savā darbā.

Drošība pasākuma laikā

Pasākums tiks organizēts, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un fizisko distancēšanos. Rūpējoties par savu, konferences dalībnieku un JSPA darbinieku drošību, pasākuma laikā aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos piesardzības pasākumus: dezinficēt rokas un ievērot divu metru distanci. Veselības kontroles nodrošināšanai ieteicams viedtālruņos uzstādīt un pasākuma laikā aktivizēt mobilo lietotni “Apturi Covid”, kā arī sliktas pašsajūtas gadījumā palikt mājās (par to informējot pasākuma organizatorus).

Tev ir jautājumi? Sazinies ar mums!

Jautājumus par konferenci var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning nacionālā konference”) vai zvanot uz 67358067.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi