Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pedagogus aicina praktiskā nodarbībā piedzīvot grupu darbu tiešsaistē

11/02/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Noslēdzot tēmu par tiešsaistes sadarbību un rīkiem, aicinām skolotājus 24.februārī piedalīties eTwinning organizētajā tiešsaistes darbnīcā, lai kopā ar eTwinning pedagoģisko eksperti Lieni Milleri un Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotāju/ Skola2030 eksperti Agitu Ozoliņu praktiski piedzīvotu grupu darbu tiešsaistē Zoom grupās. Aicinām pieteikties skolotājus, kuriem ir bijusi maza vai nav bijusi pieredze pašiem strādāt Zoom grupās (istabās) un kuri gribētu to izmēģināt.

Lai piedalītos, līdz tiešsaistes darbnīcas sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz nodarbību. Saite ir aktīva tikai tiešsaistes darbnīcas norises laikā.

Tiešsaistes darbnīcas saturs

Darbnīcā skolotājiem būs iespēja pašiem strādāt grupās, tādējādi piedzīvojot vienu tiešsaistes mācību stundu, uzsverot skolēnu sadarbību. Stundas laikā skolotāji sastrādāsies mazās Zoom grupās, veidojot teksta atgādnes un savus kritērijus efektīvas atgādnes veidošanai.

Īsumā par darbnīcu

Tēma: “Darbu ar tekstu mazās grupās tiešsaistē”
Laiks: 2021.gada 24.februāris plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM)
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrofons un kamera
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 500
Darbnīcu vada: eTwinning pedagoģiskā eksperte Liene Millere, Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotāja un Skola2030 eksperte Agita Ozoliņa

Attēla autors un avots: Vlada Karpovich, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi