Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Piedalies eTwinning kampaņā par demokrātisko līdzdalību

01/10/2019  |  Notikumi

No 30.septembra līdz 27.oktobrim visās eTwinning un eTwinning Plus dalībvalstīs norisināsies eTwinning nedēļas par šī gada tēmu – demokrātisko līdzdalību. eTwinning nedēļu laikā eTwinning dalībnieki aicināti iepazīties ar demokrātisko līdzdalību, satikt citus kolēģus un izveidot kvalitatīvus projektus par šo tematu.

Mēs esam izveidojuši šo kampaņas vietni, kurā vari iepazīties ar pasākumiem, aktivitātēm un resursiem, lai izveidotu savu nākamo projektu par demokrātisko līdzdalību. Dažas no kampaņas aktivitātēm būs:

  • Pirmdien, 30. septembrī, plkst. 17:00 CEST – Tiešsaistes ievadseminārs par kārtīm demokrātijai, ko vadīs Paskāls Mompoint-Gaillard
  • Sestdien, 12. oktobrī plkst. 10:00 CEST – eTwinning tiešsaistes konference

Ja kampaņas laikā esi izveidojis jaunu demokrātiskās līdzdalības projekta ideju, to vari iesniegt līdz svētdienai, 27. oktobrim. Pārliecinies, ka uzklikšķini uz kampaņas pogas projekta apraksta beigās!

Mēs esam izveidojuši speciālu 2019. gada eTwinning nedēļām veltītu grupu, kurā vari:
sazināties ar citiem skolotājiem partneru atrašanas forumā atrast noderīgus pedagoģiskus materiālus atrast ierakstus no citiem tiešsaistes semināriem

Tiešraides:

Ceturtdiena, 24. oktobrī plkst. 17:00 CEST konference 1.daļa

Ceturtdiena, 24. oktobrī plkst. 19:00 Eiropas eTwinning Balvas ceremonija

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi