Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Piedalies eTwinning kampaņā par demokrātisko līdzdalību

01/10/2019  |  Notikumi

No 30.septembra līdz 27.oktobrim visās eTwinning un eTwinning Plus dalībvalstīs norisināsies eTwinning nedēļas par šī gada tēmu – demokrātisko līdzdalību. eTwinning nedēļu laikā eTwinning dalībnieki aicināti iepazīties ar demokrātisko līdzdalību, satikt citus kolēģus un izveidot kvalitatīvus projektus par šo tematu.

Mēs esam izveidojuši šo kampaņas vietni, kurā vari iepazīties ar pasākumiem, aktivitātēm un resursiem, lai izveidotu savu nākamo projektu par demokrātisko līdzdalību. Dažas no kampaņas aktivitātēm būs:

  • Pirmdien, 30. septembrī, plkst. 17:00 CEST – Tiešsaistes ievadseminārs par kārtīm demokrātijai, ko vadīs Paskāls Mompoint-Gaillard
  • Sestdien, 12. oktobrī plkst. 10:00 CEST – eTwinning tiešsaistes konference

Ja kampaņas laikā esi izveidojis jaunu demokrātiskās līdzdalības projekta ideju, to vari iesniegt līdz svētdienai, 27. oktobrim. Pārliecinies, ka uzklikšķini uz kampaņas pogas projekta apraksta beigās!

Mēs esam izveidojuši speciālu 2019. gada eTwinning nedēļām veltītu grupu, kurā vari:
sazināties ar citiem skolotājiem partneru atrašanas forumā atrast noderīgus pedagoģiskus materiālus atrast ierakstus no citiem tiešsaistes semināriem

Tiešraides:

Ceturtdiena, 24. oktobrī plkst. 17:00 CEST konference 1.daļa

Ceturtdiena, 24. oktobrī plkst. 19:00 Eiropas eTwinning Balvas ceremonija

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt