Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Piedalies eTwinning medijpratības mēneša vebināros

26/02/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Mūsu smadzenes katru dienu apstrādā milzīgu informācijas apjomu. Attālināto mācību laikā lielākoties tā pie mums nonāk elektroniski – mājas darbs eklasē, stunda Zoom videokonferencē, neatbildētu epastu kalni Gmail, ilgi gaidītā pēcpusdienas kafija ar draugiem vai kolēģiem WhatsApp, bilde no pastaigas Instagram, recepte vakariņām atrasta YouTube, suņa jaunākais triks publicēts TikTok, un internetveikalā veikts ilgi gaidītais pirkums. Kā nepazaudēt prātu un neuzķerties uz kārtējām viltus ziņām? Kā atrast ziņu avotu? Kā izkāpt no sava informācijas burbuļa, piefiksēt domāšanas kļūdas, domāt racionāli un paralēli tam visam saglabāt veselo saprātu?

Mums nav īstās atbildes, bet mēs esam sagatavojuši 6 vebinārus, kas palīdzēs šīs problēmas risināt! Mēs pasludinām martu par medijpratības mēnesi!

Piedalies mūsu organizētajos vebināros par medijpratības tēmām:

03.marts 17:00 – 18:00
“Informācijas meklēšana tiešsaistē un avotu uzticamība”
Vada:: Nika Aleksejeva
Reģistrējies vebināram
09.marts 18:00 – 19:00
“Informācijas burbuļi”
Vada:: Nika Aleksejeva
Reģistrējies vebināram
16. marts 18:00 – 19:00
“Domāšanas kļūdas, kas mums katram traucē būt racionāliem”
Vada: Mārtiņš Hiršs
Reģistrējies vebināram
23. marts 18:00 – 19:00
“Digitālais nospiedums”
Vada: Klinta Ločmele
Reģistrējies vebināram
24. marts 18:00 – 19:00
“Pusaudžu emocijas tiešsaistes vidē”
Vada: Nils Konstantinovs
Reģistrējies vebināram
25.marts 18:00 – 19:00
“Medijpratība manā skolā – pieredzes stāsti”
Reģistrējies vebināram

Visi vebināri ir bezmaksas! Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru Zoom vietnē. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Uz katru vebināru jāreģistrējas atsevišķi. Visi vebināri tiks straumēti arī Latvijas eTwinning Facebook lapā, vebināra ieraksti tiks publicēti arī YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnē.

Attēla autors un avots: qimono, publicēts Pixabay.com (Creative Commons licence)

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi