Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Piedāvā iegūt pamatzināšanas par mākslīgo intelektu tiešsaistes kursos

18/06/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Vai jau sen esi domājis, kas tieši ir mākslīgais intelekts un kā tas var mums ikdienā palīdzēt? Varbūt vēlies papildināt savas zināšanas par šo tēmu? Eiropas Savienības finansētais portāls Digital Skillup piedāvā piedalīties kursos, ar kuru palīdzību iegūsiet pamatzināšanas par mākslīgo intelektu.

Digital skillup piedāvā dažāda veida kursus un apmācības tehnoloģiju industrijā. Kursos iespējams apgūt tāda tēmas kā mākslīgais intelekts, kiberdrošība, programmēsana, mākoņi un datu apstrāde, kvantu un superdatoru tehnoloģijas. Taču, ja šīs advencētās tehnoloģijas nav pa prātam, Digital Skillup piedāvā arī iespēju apgūt pamatzināšanas digitālajās tehnoloģijās. Platforma piedāvā plašu klāstu bezmaksas kursu, pēc kuru sekmīgas pabeigšanas ir pieejams sertifikāts.

 

Kursa saturs

Kursu “Elements of AI” izveidoja tehnoloģiju uzņēmums Reaktor un Helsinku Universitāte, lai sniegtu cilvēkiem pamatzināšanas par mākslīgo intelektu. Tā laikā būs iespēja uzzināt, kas ir MI, ko ar to var (un nevar) paveikt un kā sākt pašiem veidot MI metodes. Šajā kursā teorētiskas zināšanas ir apvienotas ar praktiskiem uzdevumiem, un varat to apgūt savā tempā.

Kurss paredzēts visiem interesentiem un cilvēkiem bez iepriekšējām zināšanām.

 

Tēma: “Elements of AI”

Norises laiks: līdz četrām nedēļām (brīvi izvēlēts sākuma datums).

Darba valoda: latviešu (pieejama arī angļu un citās valodās).

Sertifikāts: Pieejams pēc sekmīgas kursa pabeigšanas.

 

Lai piedalītos kursā, jāreģistrējas Digital Skillup portālā. Pēc tam jāveic kursa atlase, vadoties pēc sarežģītības līmeņa, valodas un interesēm. Kurss “Elements of AI” pieejams latviešu valodā, citi kursi – angļu.  Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību. Kurss ir bez maksas.

Informācijas avots: Digital Skillup izglītības portāls

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt