Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams EK kurss “Atbalsts apdāvinātajiem un talantīgajiem skolēniem jūsu klasē”

21/08/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Trofeju kolekcija.

Eiropas Komisijas aicina pedagogus no 18. septembra līdz 25. oktobrim piedalīties tiešsaistes kursā “Atbalsts apdāvinātajiem un talantīgajiem skolēniem jūsu klasē”. Uzmanība klasē nepieciešama ne tikai bērniem, kuri nespēj tik galā ar mācībām, bet arī apdāvinātajiem un talantīgajiem skolēniem. Šis kurss paredzēt, lai atraisītu skolēnu potenciālu, palīdzētu tev sniegt mērķētu atbalstu, veidotu personalizētus izaicinājumus un atbalstošu klases vidi arī talantīgajiem skolēniem. Kā arī kurss palīdzēs izprast izaicinājumus, ar kuriem viņi saskaras – motivāciju, perfekcionismu, nepietiekamus sasniegumus un trauksmi. Kurss ir bezmaksas.

Par kursu

Ja esi pedagogs, kurš tic katra skolēna potenciāla izkopšanai, pievienojieties šajā spēcinošajā ceļojumā, lai parastās klases pārvērstu par neparastām izaugsmes telpām. Kurss palīdzēs nojaukt barjeras un izveidot iekļaujošu mācību vidi, kurā katrs skolēns var attīstīties. No perfekcionisma izaicinājumu risināšanas līdz trauksmes pārvēršanai motivācijā — iegūsti stratēģijas, kas palīdzēs veidot klasi, kas ir atbalstoša visiem. Kurss nav tikai par mācību metožu pārveidošanu; tas ir par paradigmas maiņu, kas aptver prātu dažādību tavā klasē. Tas ir par tādas vides izveidi, kurā apdāvinātie skolēni jūtas redzēti, dzirdēti un saprasti. Šis kurss ir izstrādāts, lai sniegtu jums zināšanas un stratēģijas, kas nepieciešamas, lai izveidotu iekļaujošu un atbalstošu mācību vidi visiem skolēniem, vienlaikus koncentrējoties uz apdāvinātu audzēkņu unikālajām vajadzībām un izaicinājumiem.

Mācību mērķi

  • Izprast un no jauna definēt apdāvinātības jēdzienu ārpus tradicionālās IQ pārbaudes, ņemot vērā jomām specifisku talantu identificēšanu un izaicinājumus, ar kuriem saskaras apdāvinātie audzēkņi, padziļināti izpētot pētījumus, gadījumu izpēti un interaktīvas diskusijas.
  • Izpētīt veidus, kā apmierināt apdāvinātu skolēnu sociālās un emocionālās vajadzības, apmainoties ar idejām par to, kā izveidot atbalstošu klases vidi, pievēršoties motivācijai, perfekcionismam, nepietiekamiem sasniegumiem un trauksmei, kā arī īstenot konsultēšanas un vienaudžu atbalsta programmas, izmantojot teorētiskās zināšanas un praktiskas zināšanas, stratēģijas un reālās dzīves scenārijus.
  • Izpētīt, kā veicināt talantu attīstību, īstenojot stratēģijas, lai uzlabotu radošumu, inovāciju un kritiskās domāšanas prasmes, audzinot talantus noteiktās jomās, veicinot izaugsmes domāšanas veidu un noturību un efektīvi diferencējot apmācību apdāvinātiem audzēkņiem, izmantojot dažādas interaktīvas aktivitātes un praktiskus vingrinājumus. Izpētīt piemēri, kas parāda šo stratēģiju pielietojumu klasē.

Apliecinājums par kursa pabeigšanu

Sekmīgi apgūstot kursu, tiek izsniegts digitālais kursa sertifikāts. Sertifikātā ir norādīts apmācāmā vārds un galvenā informācija par kursu, piemēram, paredzamās mācību stundas, mācību mērķi un saite uz kursa sākumlapu.

Īsumā par kursu

Tēma: Supporting Gifted and Talented Students in Your Classroom”
Kursa apjoms: 15-20 stundas
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: pamatskolas un vidusskolas pedagogi, studenti, skolu direktori

Kā piedalīties?

Pieteikties tiešsaistes kursam ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi European School Education platformai. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu.   Kurss ir bezmaksas.

 

Informācija no: European School Education Platform

Attēla autors un avots: RDNE Stock project no Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi