Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams ieraksts no pieredzes apmaiņas vebināra par starptautisku skolēnu grupu organizēšanu

23/03/2023  |  Pieredzes stāsti
Galds ar datoru, ziedu vāzi, kafijas krūzi un pierakstu kladi.

22. martā norisinājās eTwinning organizētais pieredzes apmaiņas vebinārs “Kā plānot starpskolu skolēnu sadarbību tiešsaistē (pieredze)”. Vebināra laikā skolotāji un eTwinning projektu īstenotāji varēja iepazīties ar praktisku pieredzi starptautisku starpskolu grupu organizēšanā sadarbības projektos.

Par vebināru

Vebinārā trīs pieredzējušas eTwinning skolotājas dalījās pieredzē organizējot grupu darbu skolēniem tiešsaistē. Skolotājas pastāstīja gan par veiksmēm, gan neveiksmēm, kā arī par to kas īpaši patika skolēniem, tos motivēja darboties un kāds bija skolotāju ieguldītais darbs to visu plānojot un īstenojot. Pieredzes ir dažādas, tāpēc arī no katras skolotājas stāstītā var iegūt kaut ko jaunu!

Vebināru vadīja Laura Lauksarga (Jūrmalas Pumpuru vidusskolas skolotāja), Anna Beļska (eTwinning vēstniece un J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotāja), Ineta Lielkalne (eTwinning vēstniece, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” skolotāja).

Pieredze citos projektos

Mēs bieži rīkojam pieredzes apmaiņas vebinārus, kuros tu vari iepazīt to, kā strādā citi kolēģi. Šie vebināri parasti fokusējas uz konkrētu tēmu vai mācību procesa aspektu, bet tajos vienmēr tiek rādīta un stāstīta reālās dzīves pieredze projektos. Ja tevi interesē, cik dažāda ir šī pieredze un vēlies mācīties kopā ar kolēģiem, tad iepazīsties ar pieejamiem vebināru ierakstiem:

Pieredze pirmsskolu projektos

Šo un citu vebināru ierakstus iespējams noskatīties sadaļā Tālākizglītība vai Vebināru ieraksti. Lai video jaunumus uzzinātu pirmais, dodies uz mūsu YouTubeatrodi mūsu kanālu un spied “Abonēt”.

Vebināra ieraksts un materiāli

I. Lielkalnes prezentācija – lejuplādē un seko līdzi. (Video: 0:00 – 22:07)
A. Beļskas prezentācija – lejuplādē un seko līdzi. (Video: 22:08 – 45:00)
L. Lauksargas prezentācija – lejuplādē un seko līdzi. (Video: 45:01 – 1:07:53)

Attēla autors un avots: Content Pixie, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi