Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams ieraksts no vebināra “Saziņas nolūki internetā”

16/02/2022  |  Notikumi
Vebinārs

15. februārī norisinājās eTwinning organizētais vebinārs “Saziņas nolūki internetā”, kurā drossinternets.lv izglītības darba vadītāja un mediju izglītības eksperte Liene Valdmane dalījās ar noderīgiem materiāliem, tīmekļa vietnēm un praktiskiem padomiem par drošību un dažādiem saziņas veidiem internetā.

Vebināra laikā skolotāji analizēja un mācījās atpazīt dažādus saziņas nolūkus – pērc, maini savus uzskatus, mīli mani u.c., pilnveidojot izpratni par drošu rīcību daudzveidīgās situācijās. Liene dalījās ar dažādiem noderīgiem materiāliem, kurus bez maksas var izmantot savās mācību stundās, un tīmekļa vietnēm, kurās apkopota noderīga informācija par krāpniecību, medijpratību, mobingu, u.c. tēmām.

Papildus informācija par drošību internetā

Vebināra materiāli un ieraksts

L.Valdmanes prezentācija – lejuplādē un seko līdzi (PDF).

Šo un citu vebināru ierakstus iespējams noskatīties sadaļā Tālākizglītība vai Vebināru ieraksti. Lai video jaunumus uzzinātu pirmais, dodies uz mūsu YouTube, atrodi mūsu kanālu un spied “Abonēt”.

 

Attēla autors un avots: Keira Burton, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi