Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video ieraksts no vebināra par attālinātās mācīšanās sadarbības izaicinājumiem

26/03/2020  |  Notikumi

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 26. martā organizēja vebināru “Attālinātā mācīšanās – īstermiņa risinājumi ārkārtas situācijā vai jaunas iespējas ilgtermiņā?”, kurā izglītības konsultante Inga Pāvula stāstīja, kā tikt galā ar attālinātās mācīšanās izaicinājumiem.

Noskaties vebināra ierakstu (zemāk), kā arī ieskaties saglabātajā čatā!

Dažas atziņas/ ieteikumi pēc vebināra:

  1. Neslēpties aiz pozitīvisma!
  2. Laikā, kad mums nav tik plaši pieejama iespēja socializēties un “uzlādēties” ir svarīgi apzināties, kas tev palīdz atjaunot iztērēto enerģiju un to praktizēt. Lielai daļai cilvēku tā ir socializēšanās, tāpēc jāatrod veids, kā gūt emocijas – noskaties emocionālu/smieklīgu filmu vai atrodi (vai ikdienas steigā nepazaudē) kādu, ar ko parunāt par to, kas izdodas, kas neizdodas un kā tu jūties.
  3. Nebaidies arī prasīt atgriezenisko saiti par savu darbu – skolēniem, kolēģiem un/vai skolas vadībai. Tas palīdzēs nezaudēt kopības sajūtu. Arī virtuāli mēs varam būt vienā telpā ar saviem skolēniem, gluži kā klasē. Galvenais šo sajūtu vispirms sajust sevī, tad to būs vieglāk nodot saviem skolēniem caur savu balsi, žestiem un mīmiku videokonferences laikā.
  4. Šis ir lielisks laiks sadarbībai un tiltiņa veidošanai uz jauniem ieradumiem, metodēm un paņēmieniem. Atceries, ka ne visiem sadarbība ir bijusi dabiska ikdienas darba sastāvdaļa, tāpēc esi iecietīgs!

Foto: Pixabay.com by jarmoluk (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt