Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video ieraksts no vebināra par attālinātās mācīšanās sadarbības izaicinājumiem

26/03/2020  |  Notikumi

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 26. martā organizēja vebināru “Attālinātā mācīšanās – īstermiņa risinājumi ārkārtas situācijā vai jaunas iespējas ilgtermiņā?”, kurā izglītības konsultante Inga Pāvula stāstīja, kā tikt galā ar attālinātās mācīšanās izaicinājumiem.

Noskaties vebināra ierakstu (zemāk), kā arī ieskaties saglabātajā čatā!

Dažas atziņas/ ieteikumi pēc vebināra:

  1. Neslēpties aiz pozitīvisma!
  2. Laikā, kad mums nav tik plaši pieejama iespēja socializēties un “uzlādēties” ir svarīgi apzināties, kas tev palīdz atjaunot iztērēto enerģiju un to praktizēt. Lielai daļai cilvēku tā ir socializēšanās, tāpēc jāatrod veids, kā gūt emocijas – noskaties emocionālu/smieklīgu filmu vai atrodi (vai ikdienas steigā nepazaudē) kādu, ar ko parunāt par to, kas izdodas, kas neizdodas un kā tu jūties.
  3. Nebaidies arī prasīt atgriezenisko saiti par savu darbu – skolēniem, kolēģiem un/vai skolas vadībai. Tas palīdzēs nezaudēt kopības sajūtu. Arī virtuāli mēs varam būt vienā telpā ar saviem skolēniem, gluži kā klasē. Galvenais šo sajūtu vispirms sajust sevī, tad to būs vieglāk nodot saviem skolēniem caur savu balsi, žestiem un mīmiku videokonferences laikā.
  4. Šis ir lielisks laiks sadarbībai un tiltiņa veidošanai uz jauniem ieradumiem, metodēm un paņēmieniem. Atceries, ka ne visiem sadarbība ir bijusi dabiska ikdienas darba sastāvdaļa, tāpēc esi iecietīgs!

Foto: Pixabay.com by jarmoluk (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi