Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video ieraksts no vebināra par eTwinning Nacionālās balvas ieguvējiem – projektu “ICT WORLD 2017”.

02/02/2018  |  Notikumi

Šī gada 31.janvārī eTwinning organizēja vebināru, kurā Privātās vidusskolas KLASIKA skolotājas Tatjanaa Vinokurova un Ināra Vasiļevska interesentus iepazīstināja ar Erasmus+/ eTwinning projekta “ICT WORLD 2017” rezultātiem. Projekts pagājušajā gadā ieguva eTwinning Nacionālo balvu, kā arī jaunuzņēmuma “Learn IT” balvu “Oriģinālākais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju projekts”.

Visi materiāli, kas veidoti projekta laikā, pieejami projekta TwinSpace vidē.

Par projektu

Spēja veidot algoritmus, telpiskā domāšana, darbs komandā, būt uz “Tu” ar modernajām tehnoloģijām – tās ir 21.gadsimta cilvēkam nepieciešamās prasmes. Privātās vidusskolas “Klasika” komandas īstenotais projekts “ICT WORLD 2017” pierāda, ka šīs it kā “sarežģītās” tēmas skolā ir apgūstamas!

Projekts apvieno sešu valstu (Vācija, Latvija, Francija, Spānija, Čehija, Somija) skolotājus, lai mācību procesā daudzus reālās dzīves aspektus atainotu ar datorprogrammu nodrošinājuma palīdzību, lai skolēni iemācītos brīvi rīkoties ar scratch, geogebra, sketchup, arduino, gimp, gapminder u.c. Savu grandiozo plānu realizēšanu mēs esam sadalījuši trijos etapos. Pagājušā mācību gadā galvenā uzmanība tika pievērsta darbam ar programmēšanas platformu scratch un dinamisko matemātikas datorvidi geogebra. Šim etapam mēs devām nosaukumu “ICT World 2017”. Projekta laikā tika piesaistīts atbalsts no uzņēmuma “Baltic 3D”, ar ko palīdzību skolēni apguva 3D modelēšanas un printēšanas pamatus, kā arī varēja redzēt 3D printera darbību procesā.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi