Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video ieraksts no vebināra par jautriem tiešsaistes rīkiem

20/05/2020  |  Notikumi

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros 19.maijā organizēja noslēdzošo šī mācību gada vebināru, kurā eTwinning pārstāvji Kristaps Auzāns un Liene Millere dalījās ar dažādiem neordināriem un interesantiem rīkiem, lai ar saviem skolēniem pozitīvi noslēgtu mācību gadu.

Noskaties vebināra ierakstu (zemāk), vai apskati prezentāciju (PDF), lai uzzināt, kā veidot “memes”, ar Fakebook palīdzību veidot profilus vēsturiskām personībām, kā arī kā izmantot LearningApps rīku!

FakeBook (00:00 – 29:50)
LearningApps (29:50 – 58:17)
Kā veidot memes (58:17 – 1:21:17)

Vebināra saturs

Kristaps stāstīja par “memu” veidošanu un rīku, kur to varyoutube ļoti vienkārši izdarīt, tāpat dalībnieki paši veidoja memēm. Vēl Kristaps iepazīstināja ar viltus Facebook lapu veidošanu vēsturiskiem personāžiem, izmantojot Fakebook rīku.

Liene savā vebināra daļā pievērsās vietnei LearningApps. Kopīgi apskatījām, kā veidot dažādus interaktīvus uzdevumus, piemēram, krustvārdu mīklas, savieno pārus u.c. Mācījāmies kā vietnē izveidot savu klasi un pievienot skolēnus.

Foto: Pixabay.com by FreePhotos (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt