Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video ieraksts no vebināra par medijpratību

05/04/2018  |  Notikumi

2018.gada 4.aprīlī eTwinning organizēja vebināru “Jaunās paaudzes medijpratība digitālajā vidē: izaicinājumi, riski un iespējas”, kurā UNESCO Medijpratības un informācijpratības katedras vadītāja Guna Spurava iepazīstinās ar 2017.gadā veiktā pētījuma par bērnu un jauniešu medijpratību rezultātiem.

2017.gadā veiktais pētījums liecina, ka 88% aptaujāto pusaudžu vecumā no 13 līdz 16 gadiem un 66% bērnu vecumā no 9 līdz 12 gadiem internetu viedtālruņos izmanto katru dienu. Rezultātu analīze liecina, ka zināšanas, kuras bērni un pusaudži iegūst skolā un, ko viņiem spēj sniegt vecāki, nav pietiekamas, lai attīstītu prasmes un iemaņas, kādas šobrīd nepieciešamas, lai droši un prasmīgi darbotos dažādās platformās digitālajā vidē.

Ar visu pētījumu var iepazīties šeit (PDF).

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi