Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video “Kā savā skolā organizēt programmēšanas stundu?”

30/11/2017  |  Notikumi

29.novembrī eTwinning sadarbībā ar RigaTechGirls organizēja vebināru “Globālā programmēšanas stunda jeb Hour of code manā skolā”. Noskaties video un izpēti prezentāciju (PDF), lai uzzinātu, kā līdzdarboties “programmēšanas stundas” aktivitātēs!

Kas ir programmēšanas stunda?

“Hour of Code” jeb “Programmēšanas stunda” ir globāla kampaņa, kuras mērķis ir veicināt pirmo interesi par programmēšanu, kliedējot mītus, ka tā ir garlaicīga un nesaprotama. Šogad “programmēšanas stunda” norisināsies no 4. līdz 10. decembrim. Aktivitāte ir ļoti populāra visā pasaulē, tajā ik gadu piedalās vairāk nekā 100 000 pedagogu no visas pasaules un kopā piedalījušies jau gandrīz 500 miljoni skolēnu.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi