Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video ieraksts no vebināra par tiešsaistes rīku izmantošanu mācību procesā

30/10/2017  |  Notikumi

Šī gada 25.oktobrī Eiropas skolu sadarbības tīkls eTwinning Dundagas vidusskolas skolotājas/ eTwinning vēstnieces Ivetas Miltas vadībā organizēja vebināru “Tiešsaistes rīku Quizizz un Plickers pielietojums mācību procesā”.

Noskaties vebināra video ierakstu un uzzināsi, kā mācību procesā formatīvai vērtēšanai izmantot tiešsaistes rīkus:

Plickers un Quizizz ir tiešsaistes rīki, kas ļauj veikt formatīvo vērtēšanu mācību procesa laikā saņemt vērtējumus un analizēt iegūtos datus. Plickers piedāvā iespēju skolēniem atbildēt uz skolotāja uzdotajiem jautājumiem, neizmantojot mobilās ierīces, bet Quizizz piedāvā iespēju ne tikai klātienē veikt anketēšanu un uzdoto uzdevumu pārbaudi, bet arī pildīt mājasdarbus.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi