Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video no vebināra par Google Science Journal izmantošanu mācību darbā

01/10/2020  |  Notikumi

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 30.septembrī organizēja vebināru, kurā Siguldas pilsētas vidusskolas skolotājs Andris Jenerts praktiski rādīja, kā izmantot Google Science Journal lietotni dabas zinību un fizikas apgūšanai.

Noskaties video, lai uzzinātu, kā šo rīku izmantot savās mācību stundās.

Par Google Science Journal

Google Science Journal ir multifunkcionāls rīks, kas ļauj modernā un interaktīvā veidā pētīt vidi ap mums. Vebināra laikā apskatījām dažādās rīka funkcijas, lai radītu priekšstatu par darbiem, ko iespējams veikt ar Google Science Journal. Uzsvars uz dabas zinību un fizikas apgūšanu ar lietotnes palīdzību.

Foto: Google Science Journal 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi