Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video no vebināra par jaunās eTwinning projektu vides “TwinSpace” izmantošanu

18/12/2018  |  Notikumi

Šī gada 12.decembrī Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla ietvaros organizēja vebināru, kurā eTwinning koordinators Latvijā Kristaps Auzāns demonstrēja jaunās pārmaiņas un deva padomus efektīvākai projekta sadarbības vides izmantošanai.

Dažas no jaunajām funkcijām:

  • Iebūvēta virtuālā TwinBoard siena, kurā var pievienot dažādas datnes, saites, foto, video utt.
  • Iebūvēts balsošanas rīks TwinPoll, kas noderēs aktivitāšu izvērtēšanai un balsošanai visos projekta īstenošanas posmos
  • Iespēja aktivitāšu lapām pievienot diskusijas sadaļu
  • Līdzīgi sociālajos tīklos, arī jaunajā TwinSpace ir izveidota projekta “siena”, kurā varēs veikt ierakstus (ar foto, video u.tml.), kā arī redzēt visas TwinSpace veiktās izmaiņas, lai labāk sekotu projekta aktivitātēm.

Noskaties vebināra video ierakstu!

 

eTwinning Centrālais atbalsta dienests par jauno TwinSpace:

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi