Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video no vebināra par klases vides iespējām ietekmēt mācību procesu

26/04/2019  |  Notikumi

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 24.aprīlī organizēja vebināru, kurā Iespējamās misijas skolotājs Oskars Brikšis stāstīja par to, kā klases vide ietekmē mācību procesu.

Noskaties vebināra video ierakstu zemāk vai ieskaties prezentācijā (PDF)!

Vebināra saturs

Klases vides uzlabošana var palīdzēt pedagogiem un skolēniem labāk sasniegt mācību mērķus. Vebinārā apskatījām dažādas klases vides iekārtošanas un uzlabošanas metodes, piemēram, atgādnes un noteikumi, kā arī kā uzlabot mācību procesu un atvieglot darbu pedagogiem, plānojot resursu novietojumu klases telpā. Apskatījām dažādus piemērus, kā veiksmīgi iekārtot klases vidi, lai tā būtu pozitīva, motivējoša un veicinātu mācību procesu.

Foto: Pixabay.com by Taken (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi