Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pieejams video no vebināra par problēmrisināšanas prasmju attīstīšanu

22/05/2019  |  Notikumi

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 21.maijā organizēja vebināru, kurā ar Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas skolotāji Kaspars Antonevičs un Ivars Bahmanis iepazīstināja ar skolas pieredzi un izmantotajām metodēm, kas attīsta 1.-8.klašu skolēnu spēju risināt problēmas.

Noskaties vebināra ierakstu zemāk vai ieskaties prezentācijā (PDF)!

Vebināra saturs

Tiešsaistes semināra laikā klausītājiem bija iespēja iepazīties ar Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas pieredzi un izmantotajām metodēm, kas attīsta 1.-8.klašu skolēnu spēju risināt problēmas. Izmantotā pieeja tiek balstītas pašmācības jeb “eurikas” principā. Nodarbības laikā prezentēja gan ar digitālas, gan analogām metodes, kas atklāj precizitātes, materiālu īpašību, fizikas un komandas principu lomu problēmu risināšanā. Vadītāji sniedza ieskatu programmēšanas, projektēšanas, papīra projektu, individuālu radošo darbu izstrādes u.c. metožu pielietojumā, lai sasniegtu izvirzīto mērķi.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi