Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Piesaki savu projektu eTwinning Nacionālajam kvalitātes sertifikātam!

29/05/2020  |  Notikumi

Ja darbojies vienā vai vairākos eTwinning projektos un vēlies saņemt novērtējumu par to, piesaki savu projektu eTwinning Nacionālajam kvalitātes sertifikātam! To iespējams izdarīt, aizpildot pieteikuma anketu eTwinning Live sadaļā „Projekti”– pieteikties kvalitātes sertifikātam (pirms tam autorizējoties savā eTwinning profilā).

Sertifikātu par projektu piešķir skolotājam, kurš to piesaka. Ja projektā darbojas vairāki skolotāji no iestādes, katrs sertifikātam piesakās individuāli, pieteikumā izvērtējot savu ieguldījumu projektā.

Pamācība, kā pieteikt projektu Nacionālajam kvalitātes sertifikātam (PDF)

KĀPĒC PIETEIKT?

Kvalitātes sertifikāts apliecina Tavus sasniegumus un ieguldīto darbu eTwinning projektā. Sertifikāts apliecina arī skolēnu aktivitāti projektā, tāpat tas apliecina arī skolas iesaistīšanos Eiropas skolu sadarbības projektos. Skolēnu sertifikāts būs pieejams pēc tam, kad projektam būs piešķirts Nacionālais kvalitātes sertifikāts!

eTwinning Nacionālais kvalitātes sertifikāts ir galvenais priekšnoteikums Eiropas eTwinning kvalitātes sertifikāta saņemšanai, kā arī, lai savu projektu pieteiktu konkursam “Nacionālā eTwinning balva”.

KRITĒRIJI

Lai projekts iegūtu eTwinning Nacionālo kvalitātes sertifikātu, tam vērtēšanā  jāiegūst vismaz 12 no 25 punktiem, vērtējot pēc 5 kritērijiem:

1) Skolēnu iesaiste un pedagoģiskie jauninājumi;
2) Sasaiste ar mācību procesu;
3) Sadarbība starp partnerskolu skolēniem;
4) IKT lietojums;
5) Rezultāts un ietekme

Plašāk par projekta vērtēšanas kritērijiem

TERMIŅI

Projektu eTwinning Nacionālajam kvalitātes sertifikātam vari pieteikt visu gadu, bet tikai pēc tam, kad projekts ir noslēdzies.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt