Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Piesakies starptautiskam eTwinning semināram Azerbaidžānā par IKT rīku izmantošanu

06/03/2018  |  Pieteikšanās mācībām

Nebijusi iespēja Latvijas skolotājiem piedalīties kontaktu veidošanas seminārā Azerbaidžānā! Ja Tevi interesē tehnoloģiju izmantošana mācību procesā, vēlies satikt kolēģus no visas Eiropas, lai kopīgi uzsāktu eTwinning sadarbības projektus, līdz 25.martam piesakies semināram Azerbaidžānā! Nav nepieciešama pieredze projektu īstenošanā.

Seminārs “IKT rīki mācību darbam un eTwinning projektiem” no šī gada 23.līdz 25.maijam notiks Baku, Azerbaidžānā. Pieteikšanās termiņš – 2018. gada 25.marts (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Azerbaidžānas eTwinning Partneru atbalsta aģentūra. Semināra darba valoda – angļu.

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotāji apgūs kā, izmantojot eTwinning skolu sadarbības projektus, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīkus, kā arī plānot radošu un inovatīvu mācību saturu. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra darba programmas uzmetums (PDF)

Dalībnieki: skolotāji no Azerbaidžānas, Bulgārijas, Čehijas Republikas, Francijas, Gruzijas, Latvijas, Maltas, Norvēģijas, Slovākijas, Somijas un Spānijas
Tēma: “IKT rīki mācību darbam un eTwinning projektiem”
Laiks: 2018.gada 23.līdz 25.maijs
Vieta: Baku, Azerbaidžāna
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji

Prasības pretendentiem:

 • Dažādu priekšmetu skolotājs, kas strādā ar skolēniem no 12 līdz 18 gadiem
 • Reģistrējies www.etwinning.net
 • Ir idejas eTwinning projektiem
 • Var sazināties angļu valodā
 • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
 • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas:

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • eTwinning sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, vīzas, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • eTwinning nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas eTwinning iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • eTwinning sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Baku, pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Baku”) vai zvanot uz 67358067.

Foto: Pixabay.com by rawpixel (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi