Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Piesakies starptautiskam eTwinning semināram Luksemburgā par digitālo spēļu izmantošanu stundās

10/08/2018  |  Pieteikšanās mācībām

Tavi skolēni stundu laikā slepus spēlē videospēles, bet tev nav ne mazākās jausmas, kas tieši viņus tajās interesē? Līdz 2.septembrim piesakies eTwinning mācībām Luksemburgā un, iespējams, tieši tu oktobrī dosies uz Luksemburgu, lai piedalītos starptautiskā seminārā par digitālo spēļu elementu izmantošanu mācību stundās.

Seminārs “Digitālo spēļu elementu izmantošana mācību stundās” no šī gada 19.līdz 21.oktobrim notiks Luksemburgā. Pieteikšanās termiņš –2018. gada 2. septembris (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Luksemburgas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Ko iemācīsies?

Semināra mērķis ir uzlabot skolotāju prasmes digitālo spēļu izmantošanā mācību procesā. Seminārā skolotāji apgūs metodes digitālo spēļu izmantošanai, kā arī uzzinās praktiskus piemērus, kā tās savā mācību procesā izmanto citi skolotāji. Mācību laikā skolotāji veidos stundu plānus un plānos eTwinning sadarbības projektus, kuros integrēs digitālo spēļu elementus. Vēlamas priekšzināšanas par eTwinning Live platformas izmantošanu, jo semināra programmā nav paredzēts papildus laiks darbam ar eTwinning Live platformu.

Semināra programma un detalizēts apraksts (angļu valodā, PDF)

Tēma: “Digitālo spēļu elementu izmantošana mācību stundās”
Laiks: 2018.gada 19. līdz 21.oktobris
Vieta: Luksemburgas pilsēta, Luksemburga
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji

Prasības pretendentiem:

 • Valodu vai sociālo priekšmetu skolotājs, kurš strādā ar skolēniem no 10 līdz 16 gadiem
 • Reģistrējies www.etwinning.net lietotājs
 • Ir idejas eTwinning projektiem
 • Var sazināties angļu valodā
 • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
 • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas:

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • eTwinning sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • eTwinning nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas eTwinning iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • eTwinning sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Luksemburgā, pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Luksemburgā”) vai zvanot uz 67358067.

Foto: Pixabay.com by Olichel (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi