Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Piesakies starptautiskam eTwinning semināram Turcijā par mūsdienu mācīšanas metodēm

01/03/2018  |  Pieteikšanās mācībām

Ja Tevi interesē mūsdienu mācīšanas metodes un tehnoloģijas, vēlies satikt kolēģus no visas Eiropas, lai kopīgi uzsāktu mācību saturā integrētus eTwinning sadarbības projektus, līdz 18.martam piesakies semināram Turcijā! Iespējams tieši tu kopā ar trim citiem skolotājiem maija sākumā dosies uz Turciju. Nav nepieciešama pieredze projektu īstenošanā.

Seminārs “Jaunas metodes mācību darbā un eTwinning projektos” no šī gada 3.līdz 5.maijam notiks Stambulā, Turcijā. Pieteikšanās termiņš – 2018. gada 18.marts (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Turcijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotāji apgūs kā, izmantojot eTwinning skolu sadarbības projektus, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīkus, mobilās ierīces, interaktīvās tāfeles un mūsdienu mācīšanas metodes, plānot radošu un inovatīvu mācību saturu. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Dalībnieki: skolotāji no Apvienotās Karalistes, Albānijas, Azerbaidžānas, Bosnijas un Hercegovinas, Gruzijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Portugāles, Slovākijas, Spānijas, Tunisijas, Turcijas un Vācijas
Tēma: “Jaunas metodes mācību darbā un eTwinning projektos”
Laiks: 2018.gada 3.līdz 5.maijs
Vieta: Stambula, Turcija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 4 skolotāji

Prasības pretendentiem:

 • Dažādu priekšmetu skolotājs, kas strādā ar skolēniem no 12 līdz 18 gadiem
 • Reģistrējies www.etwinning.net
 • Ir idejas eTwinning projektiem
 • Var sazināties angļu valodā
 • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
 • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas:

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • eTwinning sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • eTwinning nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas eTwinning iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • eTwinning sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Stambulā, pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Stambulā”) vai zvanot uz 67358067.

Foto: Pixabay.com by 41330 (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi