Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pirmsskolas izglītības pārstāvjiem iespēja pieteikties starptautiskam semināram Īrijā

28/04/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Divi pirmsskolas bērni spēlējas ar rotaļlietām.
Cottonbro Studio

No 2023. gada 23. līdz 25. jūnijam Īrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktu veidošanas semināru “Pirmsskolas izglītība +” (Early childhood +), kas notiks Dublinā, Īrijā.

Pasākumu organizē, lai uzzinātu par Erasmus+ un tā finansējuma iespējām, kā arī programmas iespējām pirmsskolas izglītībā un atbalsta sniegšanu apmācībā iesaistīto profesionāļu izaugsmes veicināšanai.

Semināra laikā dalībnieki:

  • gūs jaunas zināšanas un idejas, kā izmantot Erasmus+ programmas piedāvātās iespējas;
  • veidos starptautiskus kontaktus un iegūs potenciālos partnerus nākotnes projektiem;
  • iepazīsies ar Erasmus+ projektu sagatavošanas un īstenošanas procesu.

Semināram aicināti pieteikties pirmsskolas izglītībā un aprūpē iesaistītajiem profesionāļiem, kuriem nav pieredzes vai ir neliela pieredze Erasmus+ programmas projektu īstenošanā.

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

Pasākuma darba valoda – angļu.

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 12. maijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 2 vietas.

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit.

 

Papildu informācija:

Sarmīte Rutkovska
Vecākā eksperte
Informācijas avots: Erasmus Plus tīmekļa vietne

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi