Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pirmsskolu pedagogus aicina piedalīties mācībās par eTwinning projektu plānošanu

23/05/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Bērns tur rokās papīra raķeti

Pirmsskolas skolotāj! Ja vēlies uzzināt kas ir projektu metode, kas ir eTwinning projekts un kā tādu īstenot savā bērnudārzā, līdz šī gada 20. jūlijam piesakies eTwinning mācībām pirmsskolām! Nodarbības no 2023. gada 16. līdz 18. augustam notiks Valmierā. Mācības ir bezmaksas.

Ko iemācīsies

Mācību mērķis ir veicināt pirmsskolas skolotāju izpratni par projektu metodes izmantošanu mācību darbā. Nodarbībās skolotāji uzzinās citu kolēģu pieredzi sadarbības projektu organizēšanā, dalīsies ar savu pieredzi un idejām. Skolotāji seminārā praktiski izmēģinās eTwinning platformas un citus tiešsaistes rīkus projekta organizēšanai, kā arī soli pa solim plānos eTwinning sadarbības projektus.

Nodarbības vadīs eTwinning vēstnieces Kristīna Bernāne (eTwinning vēstniece, Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādes “Mežmaliņa” vadītāja) un Dita Holla (Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” skolotāja).

Mācību programma (PDF)

Jautājumus par mācībām var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības pirmsskolām”) vai zvanot uz 67356252.

Mācību mērķi:

  1. Kopīgi iepazīties, izmēģināt un izvērtēt dažādas mācību metodes.
  2. Apgūt un izmēģināt informācijas un komunikāciju tehnoloģijas rīkus, kas noderēs projektu īstenošanai.
  3. Iepazīties ar platformām European School Education Platform un TwinSpace, projektu īstenošanai.
  4. Atrast partnerus eTwinning projektam.
  5. Izstrādāt nacionāla starpskolu eTwinning projekta plānu, ko mācību procesā pēc tam īstenot savā izglītības iestādē.

 Prasības pretendentiem

Noteikumi un izmaksas

eTwinning sedz dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus; par nokļūšanu pasākuma vietā ir atbildīgs dalībnieks.

Pasākums tiks fotografēts un filmēts.

No dalībniekiem tiek sagaidīta aktīva dalība visās mācību aktivitātēs. Par veiksmīgu dalību dalībnieks saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (24h). Ja dalībnieks kavē nodarbības vai aktīvi neiesaistās mācību procesā, apliecības par profesionālo pilnveidi netiek izsniegta.

Reģistrācija

Pieteikšanās termiņš – šī gada 20. jūlijs (plkst 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā*.

*Ja pretendents norāda inbox.lv e-pastu, aicinām sekot līdzi arī mēstuļu kastītei, jo e-pasti no eTwinning mēdz iekrist tur.

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “eTwinning projekti pirmsskolas vecuma bērniem
Laiks: 2023.gada 16. – 18. augusts
Vieta: Valmiera
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 25
Nodarbības vada: Kristīna Bernāne (eTwinning vēstniece, Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādes “Mežmaliņa” vadītāja) un Dita Holla (Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” skolotāja)

 

Attēla autors un avots: Yan Krukau by Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi