Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pirmsskolu skolotājus aicina pieteikties starptautiskam projektu partneru tirdziņam

03/01/2024  |  Notikumi
jauna meitene čukst otrai ausī

Latvijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests līdz 31. janvārim aicina pirmsskolu pedagogus, pirmsskolu izglītības iestāžu atbalsta personālu un vadību pieteikties dalībai starptautiskā projektu partneru tirdziņā. Tirdziņš organizēts ar mērķi palīdzēt skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tirdziņš norisināsies 2024. gada 7. februārī plkst. 18:00, tajā piedalīsies pedagogi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Francijas, Beļģijas (flāmu daļas), Portugāles.

Kāpēc piedalīties projektu partneru tirdziņā?

Mēs aicinām skolotājus piedalīties, lai smeltos iedvesmu no kolēģiem citās eTwinning dalībvalstīs un jauno gadu sāktu ar jauniem projektiem. Ja kopā ar saviem skolēniem vēlies radīt starptautisku projektu, bet līdz šim nav izdevies atrast projektu partneri, šis pasākums palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim. Pieņem izaicinājumu un piesakies! Tirdziņā var piedalīties skolotāji un atbalsta personāls, kuriem jau ir sava ideja projektam, kā arī tie, kuri to vēl meklē. Projektu partneru tirdziņš norisināsies 7. februārī tiešsaistē. Tajā piedalīsies skolotāji un atbalsta personāls no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Francijas, Beļģijas (flāmu daļas) un Portugāles (valstis var mainīties atkarībā no pedagogu aktivitātes katrā valstī).

Projektu partneru tirdziņi ir lieliska iespēja satikt un aprunāties ar skolotājiem, kuri ir ieinteresēti īstenot starptautiskus projektus. Tirdziņi ir piemēroti arī tiem pedagogiem, kuri dod priekšroku komunikācijai ar potenciāliem projekta partneriem aci pret aci, nevis rakstiskā veidā. Pats tirdziņš, protams, tiek organizēts, lai skolotāji atrastu partnerus un sāktu plānot savas projekta idejas, taču vienlaicīgi neuzliek par pienākumu no pasākuma aizsoļot ar gatavu projekta plānu.

Reģistrācija

Līdz 31. janvāra plkst. 9:00 jāaizpilda reģistrācijas anketa (angļu valodā). Līdz 1. februāra plkst. 17.00 katru personīgi e-pastā informēsim par konkursa rezultātiem un apstiprinātajiem dalībniekiem nosūtīsim saiti uz Zoom konferenci. Ja izmantojat inbox.lv e-pastu, lūdzu, regulāri pārbaudiet arī savu mēstuļu pastkasti, jo e-pasti ļoti bieži nonāk tur.

Šajā tirdziņā būs iespēja strukturētā veidā:

  • Gūt iedvesmu projekta uzsākšanai.
  • Atrast savu ideju starpvalstu eTwinning projektam.
  • Atrast līdzīgi domājušu sadarbības partneri projekta īstenošanai.

Prasības pretendentiem:

  • Ir pirmsskolas skotolāts, pirmsskolas izglītības iestādes atbalsta personāls vai vadība.
  • Spēj sazināties angļu valodā mutiski un rakstiski.
  • Ir gatavs aktīvi darboties, runāt par savām projektu idejā un/vai stāstīt par sevi un saviem skolēniem.
  • Vēlams reģistrējies European School Education platofrmā (Pamācības).

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš pirmsskolu skolotājiem”
Laiks: 2024.gada 7. februāris plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaistes platforma Zoom
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: pamatskolu skolotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Francijas, Beļģijas (flāmu daļas) un Portugāles (valstis var mainīties atkarībā no pedagogu aktivitātes katrā valstī)
Skolotāju skaits no Latvijas: 20 – 25 skolotāji

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „starptautiskais projektu tirdziņš”) vai zvanot uz 67356252.

 Aktuālie eTwinning pasākumi pirmsskolas mēneša laikā

Pirmsskolas izglītības mēneša ietvaros Nacionālais atbalsta dienests piedāvā:

Attēla autors un avots: Eren Li, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi