Izvēlne
Privātuma politika

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras privātuma politika

Šī tīmekļa vietne pieder un to uztur Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, reģistrācijas numurs: 90001825883, juridiskā adrese Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija, (turpmāk – JSPA).

Personas datu apstrāde

JSPA veic personu datu apstrādi, lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu valsts pārvaldes darbības caurspīdīgumu. Rūpēties par personas datu drošību ir mūsu prioritāte. Mēs vēlamies, lai Jūs zinātu, kādus personas datus mēs apstrādājam, kāpēc un kā mēs tos izmantojam, kā arī kādas izvēles un kontroles iespējas ir jūsu rīcībā.

Datu apstrāde ļauj mums īstenot JSPA mērķus un labāk apkalpot Jūs

Personas dati tiek izmantoti, lai īstenotu JSPA mērķus un uzlabotu jūsu pieredzi. Jūsu personas dati mums sniedz iespēju saprast jūsu individuālās vajadzības, lai mēs varētu sniegt labāko iespējamo atbalstu un konsultāciju, kā arī informēt par jaunatnes jomas aktualitātēm Latvijā un Eiropā.

Jūsu dati ir Jūsu kontrolē

Par jūsu datiem, kuri ir mūsu rīcībā, varat interesēties, sazinoties ar JSPA:

Juriskonsulte Aiga Trubiņa
Tālr.:  67358073, e-pasts: aiga.trubina@jaunatne.gov.lv

Kāpēc mēs apstrādājam personas datus?

Mēs izmantojam Jūsu datus, lai sniegtu nepieciešamo atbalstu, informētu par iespējām, kā arī lai nodrošinātu šo iespēju izmantošanu. Tāpat mēs datus izmantojam, lai pilnveidotu savu pakalpojumu kvalitāti, veicot aptaujas un analīzes. Jūs vienmēr varat izvēlēties un atteikties no informācijas saņemšanas.

Personas datu nodošana

Datu nodošanu trešajām pusēm veicam, ja to nosaka likums, vai kāds cits juridisks process.

Šīs politikas atjauninājumi

Mēs periodiski varam atjaunot šo politiku. Mūsu tīmekļa vietņu apmeklētājiem vietnē vienmēr pieejama atjaunota privātuma politika.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Ir divu veidu sīkdatnes– sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas no jūsu ierīces, kad aizver tīmekļa pārlūkprogrammu. Pastāvīgās sīkdatnes tiek uzglabātas jūsu ierīcē līdz brīdim, kad tās tiek speciāli izdzēstas vai kad beidzas to derīguma termiņš. JSPA izmanto šādas sīkdatnes:

analītiskās/veiktspējas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes saglabā informāciju par tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu un tīmekļa vietnes izmantošanas paradumiem. Šīs sīkdatnes palīdz uzlabot tīmekļa vietnes darbību, piemēram, ļaujot ērtāk atrast tieši to, ko apmeklētāji meklē;

funkcionālās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes atceras, ka jau kādreiz apmeklējāt mūsu tīmekļa vietni, tādējādi piedāvājot personalizētu tīmekļa vietnes saturu, piemēram, atceroties iepriekš izvēlētos tīmekļa vietnes iestatījumus.

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?

JSPA tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai tīmekļa vietne atcerētos:

Google Analytics

JSPA tīmekļa vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir JSPA tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties ŠEIT.

Ja jūs vēlaties, lai JSPA neiegūst informāciju par jūsu aktivitātēm šajā tīmekļa vietnē, jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet ŠEIT. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Jautājumi

Ja Jums ir jautājumi vai sūdzības saistībā ar to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot savu iecienītāko kanālu saziņai ar JSPA.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.