Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Projekts “ICT World 2017” iegūst 2.vietu Vācijas Nacionālās eTwinning balvas konkursā

27/02/2018  |  Aktuāli izglītībā

Priecīga ziņa no eTwinning kolēģiem Vācijā! Projekts “ICT World 2017”, kurā piedalījās arī Privātās vidusskolas KLASIKA komanda, ieguvis 2.vietu Vācijas Nacionālās eTwinning balvas konkursā! Pestalozzi-Gymnasium Unna komanda (projekta vadītāja Monika Schwarze) par projektu saņēma atzinīgus komentārus:

“Projekts iedvesmo ar oriģinālu struktūru un dažādām metodēm, kas veidotas ar mērķi veicināt skolēnu interesi par dažādām matemātikas tēmām un iepazīstinātu ar datordomāšanas (computational thinking) jēdzienu. Projekta veiksmes atslēga ir vienlaicīgi ļoti ambiciozs mērķis – motivēt skolēnus aktīvi strādāt un sadarboties starptautiskās komandās, apvienojot dažādus mācību priekšmetus.”

Projekts apvieno sešu valstu (Vācija, Latvija, Francija, Spānija, Čehija, Somija) skolotājus, lai mācību procesā daudzus reālās dzīves aspektus atainotu ar dažādu programmu un IKT rīku palīdzību, lai skolēni iemācītos brīvi rīkoties ar scratch, geogebra, sketchup, arduino, gimp, gapminder u.c.

Projekts pagājušajā gadā ieguva eTwinning Nacionālo balvu, kā arī jaunuzņēmuma “Learn IT” balvu “Oriģinālākais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju projekts”.

Ja vēlies uzzināt vairāk par projekta norisēm un dažādu IKT izmantošanu, noskaties vebināra video ierakstu. Tajā Privātās vidusskolas KLASIKA skolotājas Tatjanaa Vinokurova un Ināra Vasiļevska interesentus iepazīstināja ar Erasmus+/ eTwinning projekta “ICT WORLD 2017” rezultātiem.

Foto: Vācijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi