Izvēlne

Acquisition of programming skills using the mobile application development environment “MIT App Inventors”

Skola: Riebiņu vidusskola (projekta vadītājs Guntis Tjarvja)

Skolēnu vecums: 14-19 gadu
Projekta īstenošanas laiks: 2019./2020.m.g.
Mācību priekšmeti: Datorika, angļu valoda

Projekta mērķis ir apgūt programmēšanas jēdzienus un iegūt praktisko pieredzi mobilo lietotņu izveidē programmēšanas vidē „MIT App Inventors”. Šis projekts ļauj skolēniem attīstīt programmēšanas prasmes un “iziet cauri” visam procesam, sākot no idejas par konkrētas lietotnes izveidi un beidzot ar gatavu produktu – mobilo lietotni. Projekta rezultātā izveidota projekta TwinSpace vietne ar projekta materiāliem (iepazīšanās, logo veidošana, ideju apmaiņa u.c.), kā arī vairākas mobilas lietotnes ar praktiskiem uzdevumiem, kuru rezultātu (gan ekrānuzņēmumu, gan kodu) var apskatīt TwinSpace veidotajās sadaļās.

Projekta TwinSpace vietne
Projekta prezentācija (video no eTwinning konferences)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi